2737
2734

خیلی اذیت میشه بچه؟؟پسر من تو بیداری شیر نمیخوره بدتر میشه یعنی؟؟دارم از استرس میمیرم بخدا.تا چند روز اذیت میشه راهنماییم کنید

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سخت نیس قبلش استابده دوبرابروزنش 

ان شاالله ...دقیقا از واکسن ۲ ماهکی شیر نخورد‌براش دعا کنید پیر شدم تو اسن ۴ مااااه

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
2728
خیلی راحته نترس 

انقدر چیزای ترسناک نوشته تو نی نی سایت خیلی ترسیدم

ان شاالله ...دقیقا از واکسن ۲ ماهکی شیر نخورد‌براش دعا کنید پیر شدم تو اسن ۴ مااااه

پسر منم از واکسن دو ماهگی شیر نخورد رفلاکسی هم بود با قاشق بهش شیر میدادم 😔

جوری باش ک شعورت دلبری کنه ..........ن قیافت🤪
2738

۴ ماهگی زیاد سخت نیست قبلش استامینوفن بده اومدی حوله گرم کن بذار اروم میشه...البته بهم گفتن تا چند ساعت کمپرس سرد بذار بعد گرم ولی من یه بار کمپرس سرد گذاشتم بیشتر گریه میکرد دیگه هیچوقت نذاشتم فقط گرم 

همیشه غمگین ترین لحظات را عزیزترین کسانمان به ما هدیه میدهند.  
پسر منم از واکسن دو ماهگی شیر نخورد رفلاکسی هم بود با قاشق بهش شیر میدادم 😔

کی خوب شد؟؟؟

تا یکی دوروز امتناعه بعد خوب میشه نترس عزیزم انشالله اذیت نمیشه 

ان شاالله

کی خوب شد؟؟؟

رفلاکسش ۴ ماهگی خوب شد ولی پنهان شد تا الان ک یکسالشه ولی دیگ شیر نمیخوره فقط شبا میخوره شیر خشکم با شیشه نمیخوره با قاشق میدم 

جوری باش ک شعورت دلبری کنه ..........ن قیافت🤪
رفلاکسش ۴ ماهگی خوب شد ولی پنهان شد تا الان ک یکسالشه ولی دیگ شیر نمیخوره فقط شبا میخوره شیر خشکم با ...

دقیقا پسر منم همینه رفلاکسش پنهان بود نخورد که نخورد