2726

دو  روزه موقع تکون حوردن بچخ مثل یه رگ داحل شکمم درد میگیره در حد همون تکون .دردش در حد یه ثانیه ..چند بار هم موقع خم شدن یه چیزی اندازه توپ کوچیک میخوره به دنده م ..یعنی طبیعیه مشکلی نیست ؟!!؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم والا.چرابس بچه ی من توکن نمیخوره بیست هفتمه.هیچی حس نمیکنم.

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰

من رفتم تو ٩ ماه 

الان ي وقتايي چنان ميكوبه با پاهاش ب دنده هام از پايين هم ك نگم برات

منتظرم زودتر بيادددددد ببينم وروجك خانوم رو 🙃🙃😍

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
من بچه م بریجه یعنی نشسته همش فکر میکنم جا نداره تکون بخوره ..برای شما چجور بود میشه توضیح بدی ممنون ...

هفته چندمی شما

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
نمیدونم والا.چرابس بچه ی من توکن نمیخوره بیست هفتمه.هیچی حس نمیکنم.

هفته بيست ب بعد تا ٢٤ هفته هم جا داره حتي 

بعضي دير متوجه ضربه ها ميشن ضربه هاي اول خيلي قابل تشخيص نيس

محال است باراني 🌨از محبت🌹 به كسي هديه كني و دستان خودت خيس نشود! و چه زيباست بي قيد و شرط عشق 😍🥰بورزيم…بي قصد و غرض حرف بزنيم ، بي دليل ببخشيم و از همه مهم تر بي توقع به انسان ها محبت كنيم …🤗🤗
من رفتم تو ٩ ماه  الان ي وقتايي چنان ميكوبه با پاهاش ب دنده هام از پايين هم ك نگم برات منتظرم ...

الهی عزیزم ...تو نه ماه باز طبیعیه من تازه رفتم تو شش زود نیست واسع من حس میکنم سرش میخوره به دنده م😢

22 هفته 

😘

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
2706