2733
2734
عنوان

کیا شوهرشون شیفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1348 بازدید | 89 پست

یه ب رفتم خونه داداشم قبلش بهش زنگ زدم گفتم میام وقتی دوباره رسیدم مجتمع دوباره زنگ زدم گفتم ب زنت گفتی شب بیام خونتون گفت یادم رفته ولی برو اشکالی نداره شنیدم زنش پشت درمیگفت چرامیاد ؟؟

اینقدرگریه کردم ولی راهی نداشتم مجبوربودم برم اخه کیلید خونم برنداشته بودم مردم تاصبح

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ازاول ک اینجوری نبوده و دوستش داشتی 

نه من کورازاول قشنگ توخواستگاری نگاهش نکردم بایه نگاه فکرکردم.چشماش سبز وخیلی خوشکله ولی اینطورنبودکاش ازدواج نکرده بودم ازبداخلاقی بابام شوهرکردم

2731
نه من کورازاول قشنگ توخواستگاری نگاهش نکردم بایه نگاه فکرکردم.چشماش سبز وخیلی خوشکله ولی اینطورنبودک ...

حالا ک بچه داری

شرایطتتو بپذیر

بهتر ازینک بری خونه بابات؟

یحور دیگ ب زندگیت نگاه کن

2738
حالا ک بچه داری شرایطتتو بپذیر بهتر ازینک بری خونه بابات؟ یحور دیگ ب زندگیت نگاه کن

اره حق باشماست عزیزم تازه اون مناطلاق نمیده یه بار رفتم دادگاه امدگفت من زنمادوست دارم طلاقشانمیدم اون دوستم داره ولی یه طرفست

اره حق باشماست عزیزم تازه اون مناطلاق نمیده یه بار رفتم دادگاه امدگفت من زنمادوست دارم طلاقشانمیدم ا ...

منم اوایل اینجوری بودم

دوستش نداشتم میخاستم طلاق ببگیم

اما وقتی بادقت خوبیاشو نگاه کردم

دیدم چقد دوستم داره گفتم اخه کی دیگ پیدا میشه انقد منو دوست داشت باشه؟

وقتی مقایسه اش کردم با خیلیا...دیدم رفتارش خوبه

دیگ پذیرفتم الانم دوستش دارم...دلم براش تنگ شده 😢

2706