2733
2734
عنوان

امروز سالگرد عقدمون بود ولی ...

996 بازدید | 103 پست

کاش سالگرد فوتم بود

شوهرم از صبح پیشم نبود 

رفته بود خونه ی مامانشینا

آخه اونجا کفتر دارن رفته بود پیش اونا

من هر روز میرم سرکار و اون هر شب میره سرکار

یه امروز می توونستیم پیش هم باشیم

منم پریودم و حسابی افسرده

حتی نکرد یه شاخه گل واسم بخره یا تبریک بگه

منم از صبح بغض داشت خفه م می کرد

یه ساعت پیش بهش گفتم یعنی حتی ارزش ۱ شاخه گلم نداشتم می گه نه

رفتم تو اتاق بخوابم شب خواب سقف و روشن کردم اومده خاموش می کنه می گه خونه ی خودتون شب خواب از نزدیک دیده بودی که الان اینجا روشن کردی یهو بغضم ترکید

اونم پتو و بالش برداشت گفت میرم بیرون بخوابم

کاش بمیرم هم خودم راحت بشم هم بقیه

بچه ها خواستم فقط درد دل کنم

خدایا شکرت...

😓❤

حافظ کل قرآن 😍من یڪ دختر چآدریم😊شاد و پر نشاط☺️سر زنده و پرڪآر😉قرآن ونهج البلاغه اگر میخوانم ... رمآن هم می خوانم😍پآی سجاده اگر گریه میکنم😭خنده‌هام بین دوستام تماشایی است😅من اگر چادر سرم میکنم☝️نقاشم هستم✏️خطم هم خوبه ✍🏻حرف های دخترونم هم سر جاشه🤪شوخۍ هاۍ دوستانه هم میکنم😆تئاتر و سینماهم‌میرم البته‌نه هرفیلمی🙃کوه هم میرم با حفظ حجابم🏔من‌قشنگ تر ازدنیای‌خودم سراغ ندارم😍 

بشين باهاش حرف بزن بگو كفتر بازي براي كسي نون و اب نميشه

عاقل شو

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اتفاقا داشتم برا دوستم تعریف میکردم پارسال روز عقد دعوامون شد کیکو انداختم دسشویی🤕

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

عزیز دلم غصه نخور شوهر زنجیری من شاممونو ریخت سطل آشغال سر به بحث هیچ و پوچ

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2738
بشين باهاش حرف بزن بگو كفتر بازي براي كسي نون و اب نميشه عاقل شو

شوهر عوضی منم شاممونو ریخت سطل آشغال 

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
بشين باهاش حرف بزن بگو كفتر بازي براي كسي نون و اب نميشه عاقل شو

اونم هیچ تفریحی نداره شبا میره سرکار روزا میاد میره پیش کفتراش

دلم واسه اونم می سوزه

ولی کاش امروز میموند پیشم

خدایا شکرت...
2706