2737
2734
عنوان

آهنگای عروسی های دهه هشتاد😂😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 38 پست
ريزه ريزه ريزه بالا ريزه دستاش كوچيكه واي كوچيكه نميتونه بريزه شب عروسيم ملت با اين اهنگ اي رقصيدن ...

خخخخخ آره دقیقا😂😂😂😂😂😂😂😂❤

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بازم شراره همه رو دیوونه کرده مامانش موهاشو عروسکی شونه کرده رنگ چشای شراره قشنگ و نازه شراره چه ...

چ قشنگ یادته😳😁😂😂😂🤣

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
2731
دختر ایرونی مثل گله چه رنگ و رویی داره😂😂😂

👌😂😂😂😂

آهای دختر رشتی

دختر رشتی

تو دنبال من می‌گشتی 

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
نازنین ناز نکن  درو رو کسی باز نکن  نازنین قهر نکن  زندگیمو زهر نکن زندگیمووووو زه ...

آره 

یاد بچگیام افتادم چقدر با خالم گوش میدادم یادش بخیر😊

ريزه ريزه ريزه بالا ريزه دستاش كوچيكه واي كوچيكه نميتونه بريزه شب عروسيم ملت با اين اهنگ اي رقصيدن ...

من از این اهنگ خیلی خوشم میاد  گاهی اوقات یادم بیاد زیر لب میگم قر میدم😂😂

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
2738

فیلم بردار سلیقه از خودش نشون داده بود رو فیلم عروسیمون اهنگ شراره گذاشته بود. هر جا هم میگفت شراره منو نشون میداد    

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2706