2737
2734

من ی تیکه از چندتا اهنگو مینویسم

شمام اگه یادتونه بگین😁

مثلا

خوشگلا باید برقصن

نبینم یه جا نشستی منتظر چی هستی.....

عاشق و مجنون توام سیمبالا😐😂

شراره قشنگ و نازه 

مامانش موهاشو عروسکی شونه کرده😁

یهو یادم اومد😂

فقط لطفا معنی سیمبالا رو هم بگین😐😁😂❤

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نازییییییی

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
سیمبالا نبود که سیلوانا بود😂😂😍

وای خخخخخخ

خب چیه این؟😂😂😂😂😂😂😂😂😂

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
2738
حالا حال حالا حالا همه دستا به بالا 😐😐🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂😂

آره آره عروسی داییمو فقط با این اهنگ یادمه😂😂😂😂❤

چقدر بعضی هاتون خززز شدن 

آره ولی خدایی چقدر قر میدادم باهاشون😂😂😂😂😂

بازم شراره همه رو دیوونه کرده

مامانش موهاشو عروسکی شونه کرده

رنگ چشای شراره قشنگ و نازه

شراره چه آسون دلشو به من می‌بازه

بیا بریم سفر دبی دبی

منو با خودت ببر دبی دبی

دختر بندری

فقط مال منی

می‌میرم به کسی لبخند بزنی (البته فکر کنم این دهه ۷۰ بود)

نازی نازی امشب دلم مست توه

نازی دل تنهام هنوز دست توه

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍
2706