2726
عنوان

قبول دارید خانومی که شاغله مستقل تره و وابستگیش به شوهرش کمتر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 912 بازدید | 84 پست
من همه هزینه هام با همسرمه....پول و حقوق خودم رو فقط طلا میخرم و گاهی تغییر دکوراسیون خونه....اما وق ...

دقیقا مثل من یه بار گفتم یکی گفت اینجوری شوهرت بهت خیانت میکنه که حقوقت واسه خودته و خسیسی بهش نمیدی 🙄🙄🙄 گفتم خوب شوهرم قبول نمیکنه ول نمی کرد کلی خندیدم بهش.

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
میدونم عزیزم ولی تقریبا همه زنا غرور دارن شوهر من یه کارت داده بهم همیشه توش پول می‌ریزه هیچ وقت بهش ...

بله مادر خودم جزو اون دستست ک همیشه خدا میگفت پول بده و بابام ی مبلغ مشخصی میداد اما با اون حال شم اقتصادی مادرم عالی بود پولا رو میریخت قلک من اونموقع ۵ ۶ ساله بودم بعد مثلا میشد ۵۰هزارتومن باهاش میرفت طبچلا میگرفت طلا بود گرمی نمیدونم ۳۰تومن شایدم کمتر دقیق یادم تییت با همین حالت هم طلا گرفت هم همه وسیله هارو عوض کرد چون بابام راضی نمیشد هردوسال وسیله عوض کنن مادرم به معنای واقعی واسه من درس عبرت بود ک هیچوقت نمیشه وابسته کامل به مرد باشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان زن شاغل تو جامعه ما بدبختر از همه است کار میکنه پولشم باید خرج دیگران کنه ادم طمع کارم دورش زیا ...

اره دقیقا مادرشوهره هرجا میشینه میگه پسرم حروم شد رفته دخترسندار گرفته اخ پسرم فلان بیسار هرکیم میگه عروست خوبه زرنگه ماشالا و اینا میگه ایشالا قسمت خودتون اینجور عروسا

دیگه اونا باید از اول زندگی ی سری چیزارو مشخص کنن ک اگه خانوم هم پولشو میده پس کارای خونه کاملا نصف ...

اینجاس که تربیت مهمه

من دیدم خانم به اندازه شوهررش حتی بیشتر پول اورده تو زندگی. کللللل کار خونه هم باخودشه. اینجوری شوهره بار اومده

مادرش شاغل بوده کل کار خونه هم باخودش عین یک زن سنتی هم بی زبون و تو سری خور و همه چی بر نظر باباش بوده

2728
عزیزم بیشتر خانوما برا پول سرکار میرن.

یعنی ب نظر شما خانومی ک پزشکه یا مهندسه یا وکیله و کم کم ۶ سال درس خونده حاضره بشینه تو خونه؟ ۹چ درصدشون میگن حیفی درسی ک خوندیم

اینجاس که تربیت مهمه من دیدم خانم به اندازه شوهررش حتی بیشتر پول اورده تو زندگی. کللللل کار خونه هم ...

دیگه اون حانوم هم خیییلی شوهرشو پرو کرده تقصیر خودشم هست هیچ وظیفه ای نداره کل کارای خونه رو بکنه

اخه كلا نيني سايت با دنيا فرق داره 

الان شما نگاه كن فقط هرروز چندنفر تاپيك ميزنن كه دارن با بدبختي با شوهرشون زندگي ميكنن فقط چون درامد و كاري ندارن كه بتونن جدا بشن 

اما الان نظراتمون اينه كه نه زن كار كردن براش سخته و وظيفه مرده

معلومه زن شاغل مستقل هست و زير بار زندگي بد با فرد بد نميره

دقیقا مثل من یه بار گفتم یکی گفت اینجوری شوهرت بهت خیانت میکنه که حقوقت واسه خودته و خسیسی بهش نمیدی ...

آخه بحث خساست نیست اتفاقا من نسبت به همسرم خیلی دست و دلبازم و اگه بتونم مالی حمایتش کنم دریغ نمیکنم اما خودش به این درک رسیده که بعد ازدواج سرپرست و حامی مالی خانم شوهرش هست و هیچ وقت بهم نگفته خودت شاغلی از من نخواه و اینا....خیانت و اینا هم دلایل مهمتری از این ها داره

بچه ها سلام...🙋‍♀️
2706