2737
2734
عنوان

دستت توو جیب خودت باشه!

181 بازدید | 17 پست

کوچک که بودم همیشه خانواده ام بهم می گفتن، زنی که دستش توو جیب خودش نیست توو زندگی زناشویی خیلی اذیت میشه، اما اگه شاغل باشه خودش هر چی بخواد برای خودش می خره........

احساس می کنم زنان شاغل دوره سی و چهل در دوره طلایی زندگی می کردند، هم تعداد زن تحصیل کرده کم بود هم ارج و قرب بیشتری داشتند.....

الان اغلب زنان متاهل دور و برم که شاغل هستند، وقتی ازشون می پرسی ناله می کنند که اصلا کارت حقوقم دست خودم نیست، نمی دونم چند می گیرم........... اونایی که جوون تر هستند، کلافه ترن، جملاتی شبیه به این میگن من می دونستم همسرم نداره، توو جلسه خواستگاری هم بهم گفته بود، ولی هیچ وقت فکر نمی کردم این همه سخت باشه و همه خرج زندگی بیفته رو دوش خودم.....

یه بار یه خانم متاهلی بهم گفت، شش صبح اکثر آدمایی که بیدارن و دارن میرن سر کار ... خانم هستند، ساعت کاری آقایون از نه و ده صبح شروع میشه....

.

خیلی بین تاپیک های سایت از گله کردن خانم های خانه دار می خوونم که برای پول اصرار می کنند و............... 

نمی دونم کشورهای خارجی چطور هست... چرا اینقدر اینجا ناراضی هستند خانم ها، اونجا هم ناراضی اند یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها برای دانشجو چند تا کار معرفی میکنید 

منشی دکترا

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2731

بنظرم خوبه مرد خرج خونه رو بده و زن شاغل پولش بره تو جیب خودش 

همسر آینده ام هم همینو گفته شما شوهراتون قبول نمیکنه؟ یا خرج زندگیتون بالاست؟

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.

من خودم شاغل بودم کار کردن تمام وقت برا خانوما واقعا سخته. نیمه وقتم ک حقوقش اصلا ب بیرون رفتنش نمی ارزه

کار کردنو دوس دارم ولی کار برا خود ادم باشه و تایمش دست خودت باشه

من شاغلم. حقوقم دست خودمه. اما واقعا سخته. چون تو ایران حقوق برابر جا نیفتاده. به همین دلیل اغلب خانم های شاغل فقط در امور مالی با مرد شریکند ولی آقایون در امور خانه داری و بچه داری احساس مسئولیتی به اون شکل نمی کنند. اینجاست که اون حس بد میاد سراغ آدم

2738

من ک ارزومه شاغل باشم. ب قول معروف دستم توجیب خودم باشه. ولی اگ شاغل باشم کارتم دسته شوهرم باشه باسکته میکنم .یا طلاق میگیرم یا ب هیچ وجه نمیرم سرکار

😐😐

خدایاااا،توکل ب خودت ! نه به بنده های بی خودت😒     خدایا کمکم کن تا تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹سرکاربرم.همیشه پشتم بودی اینبارم کمکم کن🙏

منم دوست دارم شغل داشته باشم 

مثلا تابلوی نقاشی بکشم 

ولی اصلا دوست ندارم از خواب صبحم بگذرم 

فقط دوست دارم بگردم  بعد رستوران  

بعد خرید😁😎

این کاربری رو با دندون تا حالا نگه داشتم😐حتی یکبارم قطع دسترسی شد با هزار مکافات برش گردوندم.پس  آدم نفهم وقتی مخالف من نظر میدی رو پیام های من ریپ نزن یعنی نزن چون من اعصاب ندارم مثل بچه تو مهمونی هرچی دهنم بیاد میگم بهت🙂
بنظرم خوبه مرد خرج خونه رو بده و زن شاغل پولش بره تو جیب خودش  همسر آینده ام هم همینو گفته شما ...

من مجردم

یکی از بستگانم با این قول ازدواج کرد

شوهرش وضعش خیلی خوبه ولی خوب که پولای زنش جمع شد بنای دعوا رو شروع کرد به بهونه خرید خونه همه رو ازش گرفت.......... اصلا با هم خوب نیستن

من شاغلم. حقوقم دست خودمه. اما واقعا سخته. چون تو ایران حقوق برابر جا نیفتاده. به همین دلیل اغلب خان ...

واقعا توو خونه خرج نمی کنی و یا عملا داری می زنی به زخم زندگی و در ظاهر دست خودته؟

من ک ارزومه شاغل باشم. ب قول معروف دستم توجیب خودم باشه. ولی اگ شاغل باشم کارتم دسته شوهرم باشه باسک ...

چند مورد دیدم از نزدیک در طول این سالها کار رو ول کردن، چون آقا دسترنج زن رو خرج خانواده خودش می کرد و خیری از کار کردنش نمی دیدن......... با اینکه کار خوب داشتن

واقعا توو خونه خرج نمی کنی و یا عملا داری می زنی به زخم زندگی و در ظاهر دست خودته؟

من نگفتم خرج نمی کنم. مگر میشه زن بره سر کار و خرج نکنه؟ مگه جنگه؟😁 اما اختیار حقوقم دست خودمه و شوهرم نمی دونه چقدر درآمد دارم

من نگفتم خرج نمی کنم. مگر میشه زن بره سر کار و خرج نکنه؟ مگه جنگه؟😁 اما اختیار حقوقم دست خودمه و شو ...

بازم خدا کمکت کرده برعکس نشده...............خوشبخت بمانی

2706