2726
درسته جای شما نیستم ولی اون اگه شمارو ناراحت ببینه خوشحال میشه سعی کنید تو ظاهر شاد باشید که فک نکنه ...

میدونم..من خیلی احساساتیم..میترسم اشکام سرازیر بشه

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بزار بیاد بشورش پهنش کن ببین چقد بیشتر جذبت میشه تا الان تو رو ی زنه ضعیف دیده قوی باش محکم بدون گری ...

دوستمم میگه..اینجور بگو..مساله اینه اصلا نمیخوام باهاش حرف بزنم.

تقدیم به یگانه مادرشوهرم.وقتی اومدی نفهمیدم کی اومده وقتی رفتی فهمیدم کی رفت...😜
بيمار روانيه به خدا دنبال زنم واسش دست از سر من ورداره

شوهره منم روانی بود...و‌خوشگذرون.و بی مسعولیت..خودش روم چاقو کشید بیجهت .و با فحشو کتک منو برد انداخت جلو دره خونه بابام..فک کن بچه شیش ماهم تو بغلم بی تابی میکرد یه زن تنها ساعت یازده شب جلو در خونه پدرش که اونام خونه نبودن..بی معرفت حتی گوشیمو از دستم گرفت...حالا ببین چقد سخته که ببخشمش یا ببینمش...فقط خدا میدونه با چه خونه جیگری روزارو شب کردم.

میشه بپرسم چرا نرفتی دنباله کارای طلاق 

چون میدونم این کارا رو کرد تا طلاق بگیرم..تا خرجش کمتر بشه

چون میدونم این کارا رو کرد تا طلاق بگیرم..تا خرجش کمتر بشه

میتونستی طلاق نگیری ولی مهرتو براری اجرا کامل بگیری اگه تمکینم زد میگفتی خودش بیرونم کرده من برمیگردم ولی از مهرم نمیگذرم

تاپیکاتو خوندم 

شرایط به نظرم تغییری نکرده مادرش همونیه که شر به پا کرد توی زندگیت و شوهرت همونیه که روت چاقو کشید و نه ماه بچه شو حتی ندید و به نظرم با اون چیزایی که تعریف کرده بودی اهل خیانت هم هست 

من جای تو باشم یه اشتباه رو دوباره تکرار نمیکنم 

برار بیاد ولی چند تا بزرگتر رو‌ جمع کن و بگو این اقا باید به من تعهد بده که خیانت نمیکنه که مادرش رو جمع میکنه و و و 

حالا جملات رو طبق شرایطت بچین

الهی مارال جون😢بغضم گرفت تاپیکتو خوندم...من قبلا پیگیرت بودم چند وقتی نیوومدم نمیدونستم اختلافتون اینقدر شدید شده....خودمو گذاشتم جات قلبم تیر کشید بخدا😔

درجستجوی راهی برای رسیدن ب آرزوهامم😍🕊

راحت بهت بگم رفته گشت و گزاراشو کرده حالا بعد از این همه وقت برگشته بچه شو ۹ ماه به راحتی ندیده حالا تو هم میخوای مثل یه زن نمومه پاشی بری خونه ش براش قرمه سبزی درست کنی؟؟!! نکن این کار رو 

حداقل بزار به التماس بیافته بگو من با تو طرف نمیشم طرف تو وکیل من یا حالا بزرگترای فامیلت هستن 

براش شرط و شروط بزار ازش حتما پوئن بگیر همین طوری اصلا برنگرد 

میتونستی طلاق نگیری ولی مهرتو براری اجرا کامل بگیری اگه تمکینم زد میگفتی خودش بیرونم کرده من برمیگرد ...

یه بخش از مهریمو اموالشو توقیف کردم ..

2706