2410
2553

ما سه تا جاری هستیم.جاری بزرگم با من صمیصی هست با اینکه یه مشکلاتی هم دارم ولی گذشت میکردم که تنها نباشم ولی جاری بزرگم وقتی ما هستیم نمیاد و با همه سر سنگینه و بهش می گفتیم بیا بهانه میاورد رد میکرد و میرفت به خواهر شوهرم میگفت چرا ما خونه جاری بزرگم میریم اونها رو دعوت نمیکنن در صورتی که ما خودمون میرفتیم و دعوت در کار نبود تا اینکه دیروز خاله همسرم اومد خونه جاری بزرگم ما هم گفتیم میایم ناهار و وقتی اونجا بودیم جاریم از گروه واتساپ خواهر برادری لِفت داد بعد خواهر شوهرم زنگ زد گفت فکر کنم چون ما اونجا هستیم باز ناراحت شده

من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار

من خیلی معذب شدم و تا لحظه ای خونه جاریم بودم حالم بد بود که چه غلطی کردم رفتم الان دیگه حس میکنم حوصله این مسخره بازی ها و لوس بازی هاشون رو ندارم به نظرتون کلا با همشون کات کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

منم دو تا جاری دارم یکی بزرگتر یکی کوجیکتر اوالا با کوچیکه یه کم گرم گرفتم دیدم همش غیبت میکنه و حسادت و مقایسه دیگه با اونم سرسنگین شدم اون دو تا دائم با هم در تماسن و دشمن همدیگه هم هستن من با هیچکدوم رابطه ای ندارم گاهی خونه مدرشوهر میبینمشون در حد سلام علیک اصلا کنارشون نمیشینم که حرفی بزنن خیلی هم راحت ترم

خدایا مواظب 
دلیل نمیشه. اشتباه از شماست.شاید جاریت راضی نیس.به خاطر شوهرش تو رودرباسیه. دحتر عاقل ادم خودشو جا ...

عزیزم تو این رو ول کن شرایط خانوادشون این شکلیه اون هم خودش زنگ میزنه خودش رو دعوت میکنه عادی هست میگم این کار جاریم کوچیکم رو چه کار کنم؟قید همشون رو یهو بزنم؟

عزیزم تو این رو ول کن شرایط خانوادشون این شکلیه اون هم خودش زنگ میزنه خودش رو دعوت میکنه عادی هست می ...

عزیزم از من میشنوی با جاری جماعت سر سنگین باش.

جاری هرجاذبه نفع خودشه مطمئن باش لهت میکنه.

خب چرا میخوای با همه شون کات کنی؟

چون از همشون خسته هستم.میگم کات کنم با همه که دیگه خواهر شوهر و جاریم نکن کجا رفتید فلانی ناراحت شد

2706