2726

من خانواده خودم مخصوصا خواهرام خیلی حسود اند و بددهن همش منو شوهرمو مورد تمسخر قرار میدند خیلی بده که حامی ندارم درد دلمو ازشون نمیوونم به کسی بگم یجور توف سر بالا هستند تو صورت خودم

خانواده شوهرم کمتر اذیتم میکنند ولی خب سنگین و رنگینم و دیگه اخلاقم  دستشون اومده موندم بخدا  چدا اینجوریه زندگیم دوسو ندارم با خاتواده ام رفت و امد کنم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

١٠٠ درصد

كلا خيلي فهيم و باشعور هستن 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم ۱۰۰درصد

شوهر ۱۰درصد

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2728

منم مثل تو با اين تفاوت ك بابام دشمنمه!دشمن كل خونوادش و بچهاش همش سعي ميكنه زندگيمو داغون كنه

ولي خونواده شوهرم واقعا خوبن ك كاراش روشون أثر نداره بعضي وقتا خودمو جاشون ميزارم شايد خودمم بودم سواستفاده ميكردم از بي پدريم !

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

خونواده خودم خیییلی راضی ام 

خونواده همسر کلا هر دو مون ناراضی😑

من_شاه_شطرنجم.💗مرسانا1996💗elnazi75💗💗اینا کاربری های قبلمه نوشتم تا دوستای گلم منو بشناسن.....خیلی دوستون دارم دوستای مهربونم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘