2737
2734
عنوان

رفتار های خز دوران عقد😐😂

3543 بازدید | 59 پست

من خودم بعد مثبت شدن جواب بابام پروفایل رو نوشتم خدایا مرسی عشقمو افریدی😐😑 خداروشکر بعد ی هفته دیگه ازین کارا نکردم 

یا ی بلوند هست ب اسم بلوند عقدی همرنگ النگوها 😂😂😂

بنده از بشقاب و پتوی مشترک ام بیزار بودم از همون اول جدا بود 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من یادمه ی مانتو خریده بودم ازین خانومانه ها بعد هرجا میرفتمو هرکی میومد خونمون همونو میپوشیدم

حالا کل دوران مجردیم اسپرت بودم درحدیکه تو عروسیم چاره داشتم کتونی میپوشیدم😂

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
2738
من یادمه ی مانتو خریده بودم ازین خانومانه ها بعد هرجا میرفتمو هرکی میومد خونمون همونو میپوشیدم حالا ...

من تیک گرفته بودم هی شالمو چک میکردم یوقت از سرم نیفتاده باشه چون شوهر کردم 😂😂😂اجازه گرفتنا برا جایی رفتن 

ولی خداروشکر فقط برا ی هفته اینجور بود

من محصل بودم.اعتقاد داشتم اگه شب برم با شوهرم دور دور و.....امتحانم نمرش خوب میشه😒😑

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..

از خجالتم میرفتم خونشون از صبح تا شب ببخشید نه دسشویی میرفتم نه چیزی میخوردم وای اصلا نگم ضعف میکردما دهنم انگار قفل میشد اخه ۳ تا داداش داره شوهرم  همشونم خشک مذهب

میشه برام یه دونه صلوات بفرستی !؟ان شا الله حاجت روایی خودت 🌱

بعد عقد مدل ب مدل عکس دست هامونو میگرفتم با حلقه هامونو میزاشتم پروفایا🤐

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2706