2726
عنوان

شما اگر خدایی نکرده بفهمید که ...

753 بازدید | 63 پست

دوست پسرتون یا خدایی نکرده شوهرتون با دوست دختر قبلیش رابطه داره مدت طولانی هم رابطه جنسی هم عاطفی تقریبا 

چیکار می کنید دختره هم ندونه که الان با یک نفر دیگه هست 

از زندگیم میندازمش بیرون

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در سطل زباله رو باز میکنم میندازم داخلش

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2728

خیر جدا میشم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
به علاقه اش به خودتون اعتماد میکنید و ببخشیدش؟؟؟؟

اون ندونه من که میفهمم الا هی دیگه اصلا بش اعتماد نمیکنم محاله ادم عاشق باشه ابنکارو کنه 

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

جنسی و عاطفی!!! ساعت 9 دم در 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
از زندگیم میندازمش بیرون

کیانا عاشقتم یعنی 

تو همه تاپیکا هستی امشب😂😂

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

شوهرم و با دقت انتخاب کردم عزیزم

میدونستم که مثله خودم پاکه 

اگر دوست دختر میداشت هرگز قبول نمیکردم باهاش ازدواج کنم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706