2733
2734
🙁🙁🙁🙁🙁نههههههه بابا متاهلم مامانم کجا بود 😂😂😂😂😂😂زنتو بفرست پیش من خوشگل تحویل بده کبود تحو ...

مگه ازش سیرم

کلی خرج کردم زنم شده باید بمونه خانمی کنه دلبری کنه🤣🤣🤣

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه ازش سیرم کلی خرج کردم زنم شده باید بمونه خانمی کنه دلبری کنه🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣🤣تو چیکار کنی بعدش

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
2731
اگه خانومت گیر میداد بهت که الان اینجا نبودی برادر من

آخ گفتی

دهنتو باید طلا بگیرن

خانمم خودش عضو بود منم عضوم کرد داستان زندگیا برام جالب بود از بس مجله و اینا داستان طلاق و خیانت اینا برام عبرت آموزه

آره خانومم میدونه من اینجام😊خودش عضو بود برام داستانها را میخوند برام جالب بود منو عضو کرد😉سوال الکی نکن🤔شعور و انسانیت حالیمه تاپیکای خصوصی نمیرم😒
آخ گفتی دهنتو باید طلا بگیرن خانمم خودش عضو بود منم عضوم کرد داستان زندگیا برام جالب بود از بس مجل ...

حالا عبرت هم میگی جانه من بگو 

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
🤣🤣🤣🤣🤣🤣تو چیکار کنی بعدش

منم برای زندگیمون زحمت بکشم لذت ببرم که این خانمو دارم😂😂😂

2738
منم برای زندگیمون زحمت بکشم لذت ببرم که این خانمو دارم😂😂😂

حس میکنم عاشقه همینا از قبل ازدواج البته

حالا عبرت هم میگی جانه من بگو 

جان شما چی بگم آبجی

جان شما چی بگم آبجی

پس هنوز عبرت نگرفتی🤣🤣🤣🤣🤣بیشتر بخون 

اوههههههه هرکی منو میبینه میگه بچه داری😂😂😂😂

😂😂😁عجبا  بچه داری😁

باید برم جلو اینه از قلب خودم معذرت خواهی کنم که بخاطر خوشحالی بقیه هزاران بار قلب خودمو شکستم 😔 خدا جونم ممنونم که نی نی کوچولومو سالم و سلامت بهم هدیه دادی یه دختر خوشگل نانازی بهارم عاشقتم دختر جون مامانی
2706