2733
2734
عنوان

شوهرم زوم میکنه بهش گفتم لیاقتت همون ج...هاست

| مشاهده متن کامل بحث + 1753 بازدید | 71 پست
نه اصلا

پس فعلا صبر کن تا مطمئن نشدی کاری نکن

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
یا خدا چه چندش 😑خداروشکر که شناختیش🙄 در ضمن امضات عالیه😂❤

فدات 😍😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله با یه بهترینش خوشبخت بشی

مرسی از دعای خیرت مهربون 😍💙

2731
عقد شده ایم

جلوی ضررو از هر کجا بگیری منفعته.

امروز بهتر از فرداست؛اگه میدونی که هیزِ زودتر یه کاری کن 

اونی که تو دوران عقد اینجوریه دوران ازدواج دیگه چ کارایی میکنه‌...

دوستان‌لطفا‌برای‌عاقبت‌بخیر‌شدنم‌یک صلوات بفرستین.
2738

بچه ها بخدا من خیلی به تیپم میرسم خیلیییی قیافمم خیلی خوبه اما این اینطوری میکنه چنبارم بهش توضیح دادم که کارش چقدر زشته ولی امروز رسما هم دختره به این نگاه میکرد هم این

حس خیلی بدی دارم حس خار بودن

برای خوشبختی همه دعاکنیم

عزیزم برو پیش مشاور

من یجا خوندم وسعت دید آقایون با خانوما متفاوته. یعنی خانومادیدشون بازه وقتی ب ی طرف نگاه میکنن هر چیزی ک اونجا قرار داره رو میبینن ولی آقایون دیدشون تونلی هس و باید مستقیما ب ی چیزی نگاه کن 

صحتش نمیدونم چقدره

نامزد منم چشم چرون بود جدا شدم اول مطمئن شو شاید نگاهش عادیه

چشم پاک یا ناپاک چه دلیلی داره زل بزنه به زن غریبه

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 
بچه ها بخدا من خیلی به تیپم میرسم خیلیییی قیافمم خیلی خوبه اما این اینطوری میکنه چنبارم بهش توضیح دا ...

کاش ک ب خودش حستو توضیح بدی و بگی ک با این کارش باعث تحقیرت میشه جلو بقیه

شوهرعتیقه تونگامیکنه دختراوزنای مردم جندن عجبا😕😕😕😕😕

اره جندن شوهرمنم مقصره دختره هم به منم نگاه مبکردن جواب نگاهو بانگاه نمیدن

اون میتونه کاری کنه که شوهرمن خجالت بکشه 

برای خوشبختی همه دعاکنیم
بچه ها بخدا من خیلی به تیپم میرسم خیلیییی قیافمم خیلی خوبه اما این اینطوری میکنه چنبارم بهش توضیح دا ...

منم خیلی حساسم رواین مسائل اگه واقعا چشم چرونه جداشو خودتو بیچاره نکن 

بلند بلند بخند بدون اجازه ی هیشکی تو شهر بچرخ چون خانومی صداتو نبر هر حرف داری تو جمع بزنو لااقل خودت هوای خودتو داشته باش از کمد درار اون کفشتو که پاشنه داشت برو جلو آینه به خودت برس اون دختر سرحال قدیمو راش بنداز 
2706