2726
تو مسلمونی؟        

نه کریمه 😧🙄

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دستورش نوشتی منم بلایک 

سینه مرغ ۱عدد 

خامه ۱قاشق 

پیاز یک عدد 

سیب زمینی ۲تا 

آرد ۲قاشق سرپر نباشه 

شیر یه لیوان پر نباشه 

فلفل دلمه ای نصف یدونه 

فلفل قرمز به میزان لازم 

ادویه به میزان لازم 

قارچ ۴عدد 

کره ۲۵گزم 

.کره و دلمه و مرغ رو که به صورت مربعی ریز کردی با پیاز و قارچ باهم تفت میدی .۱لیوان آب میریزی تا تکه های مرغ بپزه .بعد اردو و شیر رو تو ظرف جدا میزاری رو گاز هم میزنی تا غلیظ بشه .بعد اضافه می‌کنی به ظرف مرغ و قارچ و پیاز و اینا ....البته آبش کاملا بخار شده باشه .ده دقیقه میزاری همین جور بمونن بعد به قاشق خامه میزنی بهش خاموش می‌کنی .سیب زمینی هم جدا سرخ می‌کنی برای تزیین .نوش جان 😘

2728
تو مسلمونی؟        

نههههههخ پرسیدن نداره🥴

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"

و ميرود گوجه سبز هايش رو ميخورد😟🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706