2737
2734
عنوان

کیا برای کنکور 1400 میخوان شروع کنن؟

211 بازدید | 14 پست

دوستان اول اینکه تو تاپیکای قبلم گروه تدریس گرامر دارم رایگانه حتما بیاید چون رایگانه. کمی درس دادیم اما مباحث مهمش مونده. 

دوم اینکه قراره 1 ماه دیگه استارت کلاسامو برای کنکور 1400 برای درس زبان بزنم.

چند تا کلاس حضوری دارم. یه  کلاس مجازی که 3 نفر هستن. 

1 ماه دیگه کلاس مجازیم تو تلگرام شروع میشه ویس و فیلم و تایپ کلا تدریس کنکوری زبان دهم و یازدهم و دوازدهم در 6 ماه کامل میشه و 3 ماه هم کلاسای دوره و تست و ازمونمه.   2 جلسه 2 ساعته در هفته هست و جلسه ای فقط 5 تومن هست (که ماهی براتون فقط 40 هزار تومن می ایسته  )

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان
خوبم یاد میدیدن؟

https://t.me/Grammerteachingonline

دوستان میتونید بیاین رایگانه تدریس گرامر زبان.

حیفه چون مبحث جدیدی رو شروع میکنیم شنبه که به مبحث قبلی که درس دادیم مرتبط نیست چون اولشه دلم نیومد نگم

ویسای پانزده جلسه نیم ساعته رو گوش کنید حتما سه تا مبحث مهم رو گفتیم. جلسات ما نیم ساعته هست. از شنبه تا چهارشنبه (جز دوشنبه ها) فقط نیم ساعت شب - قراره از شنبه بریم مبحث جدید

لینک رو کپی کن تو قسمت سرچ کانالت

تدریس کاملا رایگان گرامر زبان انگلیسی در گروه تلگرام و تدریس کنکوری زبان پایه دهم و یازدهم و دوازدهم  هر جلسه 2 ساعته ده هزار تومان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الهی از خدا هرچی بخوای بهک بده

ولی من چهل ندارم . این روزا وضع مالیمون بهم ریخته 

دلداده علی اکبرم 💖. شیدای ابوالفضلم💟.مجنون حسینم❤.کنیز زینبم💞      الحمدالله.🤗.      میشه برای حاجت روایی شدنم یه صلوات فقط یه دونه بفرستی . مرسی😍
2731
خوبم یاد میدیدن؟

بلی

کلاس گرامرو شرکت کن رایگانه. فقط لینک ابی نمیشه کپی کن تو قسمت سرچ کانال تلگرامت

الهی از خدا هرچی بخوای بهک بده ولی من چهل ندارم . این روزا وضع مالیمون بهم ریخته 

وای ممنون عزیز دلم چه دعای قشنگی.

حالا کلاس رایگان گرامرمو حتما حتما بیا  چون دوره گرامر کمکت میکنه. برای کلاس 1 ماه دیگم اگه بقیه بچه ها راضی بودن از شما هزینه نمیگیرم ازشون میپرسم

2738
میشه بگین الان گرامرای کودوم کتابارو دارین تدریس میکنین؟

کلاس زبان کنکوریم ویژه 10 و 11 و 12 که 1 ماه دیگه شروع میشه اونجا به ترتیب گرامر و لغت رو طبق کتابای فقط 10 و 11 و 12 جلو میریم.

اما این کلاس انلاین گرامری که الان دارم کلیه هم برای دانشجویانه هم دانش اموز هم کسایی که میخوان ایلتس بدن از جزوه خلاصه شده از کتاب گرامر بتی اذر درس میدم. اما به درد کنکورتم میخوره چون خیلی مباحثش مشترکه مثل زمان ها - معلوم ومجهول - شرطی ها. پس حتما استفاده کن. 

وای ممنون عزیز دلم چه دعای قشنگی. حالا کلاس رایگان گرامرمو حتما حتما بیا  چون دوره گرامر کمکت ...

فدات گلم 

تدریس تو تلگرامه؟

دلداده علی اکبرم 💖. شیدای ابوالفضلم💟.مجنون حسینم❤.کنیز زینبم💞      الحمدالله.🤗.      میشه برای حاجت روایی شدنم یه صلوات فقط یه دونه بفرستی . مرسی😍
shaghayegh2389
تعداد پست: 2

سلام بچه ها 

من به صورت خصوصی آموزش زبان کار میکنم.کنکور هم کارمه .میتونم همه زبان سه سال دبیرستان ذو به صورت یک پک جامع و کاربردی بهتون یاد بدم .امکان نداره ،بازم میگم امکان نداره لا شرکت در این کلاس زبان رو حداقل زیر پنجاه بزنید.

لغات پرکاربرد،گرامر سریع و نکته ای و از همه مهم تر درک مطلب هایی که هیچ کس اینطوری تدریسشون نمبکنه

از لحاظ قیمت هم نگران نباشین.

اگه مایل بودید.به این شماره پیام بدید.09033516985

2706