2733
2734
عنوان

رفتار دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 64 پست
دارن نگرانت میکنن بچت خیلیم سالمه رو دیوار مقوا بچسبون باهمدیگه نقاشی بکشید قیچی رو هم قایم کن خطرنا ...

بله متاسفانه بیمار ی روانی بیداد میکنه  متاسفانه

سخت ترین قسمت زندگی  اونجاست که فقط خودت باید خودت رو اروم کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم عزیز  شما  نمیخاد این چیزا رو بمن یاد بدی   من با روانشناس و روانپزشک  ...

گلم اول نظر من رو کامل بخون بعد واکنش بده .گفتم اول روانشناس برو . روانشناس که دارو نمیده چون اصلا حق اینکار رو نداره . اگه اون تشخیص داد که بیش فعال هست به روانپزشک ارجاع میده 

عزیزم زندگی تو آپارتمان ب اندازه ی کافی محدودیت هایی داره  اگر براتون مقدوره ب نظرم بزار راحت ...

بله  حق با شماست ممنون از راهنماییتون دوستم

2731
مدادو قیچی جلو دستش نذار یا اون قسمتی از دیوار ک قدش میرسه خط خطی می‌کنه کاغذ بچسبون یا وقتی دیدی دا ...

ممنون دوستم

گلم اول نظر من رو کامل بخون بعد واکنش بده .گفتم اول روانشناس برو . روانشناس که دارو نمیده چون اصلا ح ...

چرا نگرانش میکنی؟ اون یه بچس که خلاقیت داره فقط همین کدوم بیش فعالی؟

😐

تا اطلاع ثانوی ب نشانه پیروزی فقط لبخند میزنم😁😂😂😂😂😂😂✌✌....ولایت پیروز است هرکی دروغ بگه نابود است.... .گفتم در جریان باشید...تیکر بارداری نیس..انقدر کج نزن😂😉انقدر تو تاپیکام و پستام وول نخور لایک نکن آفتاب پرست😉✋من تورو شناختم دلقک😋
تازه ادعای بافرهنگی و باسوادیشونم میشه  بخدا تعجب میکنم

مثلا خودم بچه که بودم مادرم بهم میگفت که این کار رو انجام ندم اما خیلی هم سخت نمیگرفت منم تمااااام خونه رو از آثار هنریم پر کرده بودم اصلا هم تو بچگی مشکلی نداشتم تازه خلاقیتم زیاد بود معلم های مدرسمون هم میگفتن ، اگه نمیتونی مهارش کنی فشار بهش نیار تا تخلیه کنه ذهنیتش رو

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2738

خواهر گلم ، عزیزم من که نگفتم بیش فعاله . گفتم اگر با راهکار هایی که روانشناس میده نتونستی رفتار های دخترت رو جهت بدی ، ممکنه بیش فعال باشه . اصلا نباید به هیچ کس مشورت داد 

باهاش صحبت کن بهش تذکر بده جوری که فکر نکنه آزادیه تمام داره ودیگه ازتون حرف شنوی نداشته باشه اما نیازی نیست استعدادهاش رو سرکوب کنید انشاءالله بزرگ که بشه میبینید دختر خلاق و باهوشیه

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
نکنه میخواین دست و پاهای بچه رو ببنده؟

نمیدونم شما دکتری

شما بهتر میدونی

تا اطلاع ثانوی ب نشانه پیروزی فقط لبخند میزنم😁😂😂😂😂😂😂✌✌....ولایت پیروز است هرکی دروغ بگه نابود است.... .گفتم در جریان باشید...تیکر بارداری نیس..انقدر کج نزن😂😉انقدر تو تاپیکام و پستام وول نخور لایک نکن آفتاب پرست😉✋من تورو شناختم دلقک😋
2706