2726
عنوان

رفتار دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 698 بازدید | 64 پست
ببرش روانپزشک کودک 

😕😕😕😕

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مراجعه به روانشناس کودک و نوجوان و اگر به درمان دارویی نیاز داشت ،، روانپزشک 

وا   مگه  چیکار کرده ک دارو بخوره   حرفا  میزنید شما

سخت ترین قسمت زندگی  اونجاست که فقط خودت باید خودت رو اروم کنی 
2728
چرا؟ 

باهاش وقت بگذرون.. بازی کن.. براش همبازی پیدا کن کمتر تو خونه نگهش دار.. وقتی کار بدی کرد تنبیه سخت نکن باهاش حرف بزن بهش بگو خونه دیگران رو ببین چقدر خوشگله.. بیا ما هم کاری کنیم خونمون خوشگل باشه..نترسون بدتر لج میکنه

عزیزم زندگی تو آپارتمان ب اندازه ی کافی محدودیت هایی داره 

اگر براتون مقدوره ب نظرم بزار راحت باشه تهش ی رنگ کردنه دیگه .یا براش تخته گچی یا وایت برد بخر بزار رو دیوارش اونجا نقاشی کنه .یا با بازی های دیگه مشغولش کن .

واقعا بچه ها گناه دارن هیچ سرگرمی ندارن 

مخصوصا الان ک جاییم نمیرن انرژی ها توشون میمونه بدها اثر میزاره روشون 

قبلن ها چقدر بچه ها بازی های متنوع داشتن تو کوچه و خیابون و پارک و دوستها و خواهر برادرها و.... الان چی؟

مدادو قیچی جلو دستش نذار یا اون قسمتی از دیوار ک قدش میرسه خط خطی می‌کنه کاغذ بچسبون یا وقتی دیدی داره خط خطی میکنه تحریکش کن بیاد رو کاغذ نقاشی کنه حالا با یه وعده وعیدی بعد کم کم براش بصورت ساده باهاش تعریف کن مثلا بگو با پولی ک مال تو نیس میتونی بری خرید کنی؟ اگ دوستت اسباب بازیتو بگیره حق داره خرابش کنه؟ بعد کم کم ربطش بده ب دیوارای خونتون😀

مارو دور ننداز  

فکر کردم دخترتون همین حبه نباتیه که عکسش پروفایله!💓😂چقدر نازه این بچه 

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓

عزیزم اغلب بچه ها این کار رو میکنن 

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
اره هرکدوم ببره اگه به اونیکی نیاز داشته باشه ارجاع میدن فقط مهم اینه ببره

خانم رفتار بچه  طبیعیه   منتها من نمیدونم چ کنم  ک  از سرش بیوفته ک دوستان راهنمایی های خوبی پیشنهاد دادن  

بازم انجام میده

ببین باید یه حرفایی بزنی که اثر داشته باشه،،،مثلا بگو اگه اینکارو کنی خونمون زشت میشه و بهمون میخندن بیا بریم یه دفتر خوشکل واست بخرم داخلش نقاشی کن به همه نشون بده بعد فرشته ها واست جایزه میارن

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99
فکر کردم دخترتون همین حبه نباتیه که عکسش پروفایله!💓😂چقدر نازه این بچه 

ی چیزی تو همین مایع هاست  الهی مامانش فداش

خانم رفتار بچه  طبیعیه   منتها من نمیدونم چ کنم  ک  از سرش بیوفته ک دوستان ...

خب نبر به من چه 

من از سر دلسوزی گفتم شما مشکل داری که فکر میکنی رفتن پیش روانشناس و روانپزشک بده!!!

حداقل خودت یکم مطالعه کن 

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢
ببین باید یه حرفایی بزنی که اثر داشته باشه،،،مثلا بگو اگه اینکارو کنی خونمون زشت میشه و بهمون میخندن ...

ممنون  گلم

2706