2737
2734

سلام خانم های گل❤

هممون زمانی که مجرد بودیم یک تصوری از ازدواج و زندگی مشترک و همسرمون داشتیم.

چقدر زندگیتون با تصوراتتون مطابق.

بجز رای دادن لطفا با مثال بگید چیاد متضاد یا موافق بودن

تعداد رای : 40
نظرسنجی
رویایی بود و رویایی شد😍
12
30%
مرخرف بود و مرخرف شد😱
4
10%
رویایی بود مزخرف شد😲
17
42%
مرخرف بود رویایی شد😻
7
17%
کاربری دست دو نفر ❤برای حاجتم صلوات بفرستید ممنون❤

بهتر از تصورم شد😍

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوس داشتم قد بلند باشه اما نشد😁

خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم ... ان شالله قسمت همه منتظرا💗یه خانوم متاهل و ۲۶ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊
2728
2738

من خونه ی بابام که جهنم بود 

خونه ی شوهر خوبه😍

رضایت کامل نیست ولی حاظر نیستم به زمان خونه ی بابام برگردم

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
عه چطور یکم بگو درموردش❤ عجیب یکی اینو بگه تو نی نی سایت😂

با همسرم دوست بودم ميدونستم يه مرد كامل و دوست داشتنيه

ولي بعد ازدواج متوجه شدم عالي تر از اون چيزيه ك فكر ميكردم

در كنارش كاملا خوشبختم و ارامش دارم و اين احساس رو براي همه ارزو ميكنم😍😍😍❤️❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

همه چیز عالیه خانوادمم نبینم عالی تر میشه هیچ مشکلی با همسرم ندارم فقد با خانوادم مشکل دارم 😑

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃

رویایی بود، شوهر رو سوار بر اسب سفید میدیدم 

ولی معمولی از اب دراومد 

و کلا فهمیدم ، ازدواج نکردن خیلیییی بهتره ،،،ب شرط اینکه دختر مجرد مستقل باشی و برا خودت بربزی و بپاشی و تفریح و سفر بری و کیف دنیا رو کنی 

که چی ادم خودشو پاسوز ی مرد کنه که ته هه تهش همشون عین همن 

با دوزای مختلف ....

بوی نم بارون 😍🌧️☔

درمورد اخلاق و رفتارش فکر میکردم ک واقعا همونجوری شد و قد و ظاهرش😐 کاش درباره مسائل مالیم فکر میکردم😂

یه دختر همسایه داشتیم من مجرد بودم اون عقد میگف هرجور ک فکر کنی درباره همسر ایندت همونجوری نصیبت میشه😬

با همسرم دوست بودم ميدونستم يه مرد كامل و دوست داشتنيه ولي بعد ازدواج متوجه شدم عالي تر از اون چيزي ...

چندسال اختلاف سنی دارید؟

مگع ممکنه یه ادم کاملا اوکی باشه؟! 

اغراق نمیکنی؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔
2706