2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام

من رنگ پوستم تقریبا گندمگونه

چندساله کرم پریم ۵۰رنگی میگیرم 

پوشانندگیش خوبه سبکه باهاش راحتم

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 
من یکی داشتم قبلا کامل جلدش طلایی بود خیلی راضی بودم.بعد دیگه ازش پیدا نکردم از عکس اولیه خریدم افتض ...

افرین منم از همون میزنم عالیه

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 

بله من روشنش خیلی روشنه من خریدم مونده رو دستم .رنگ متوسطش رو میزنم عالی

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست

منم سفیدشو میزنم اره سفید کنندس ولی چون من پوستم سفیده خیلی واسم مشکلی نبود، فاقد چربیشو گرفتم برای پوست چربم ، خیلی سبکه و ازش راضی ام ، شما اگه پوستت گندمیه یکی هست جلدش قهوه ای طلاییه تقریبا اون فکر کنم مناسب باشه براتون

من گندمی روشنم تیره نمیکنه منو بنظرت رنگ بژ

نه اصلا من که پوستم روشنه روشنه دراصل ولی رنگ روشن این کرم رو دوستنداشتم

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
2706