2726
عنوان

طلاق

347 بازدید | 38 پست

سلام

دوستان

راستش من مدت کمیه که ازدواج کردم و با همسرم خیلی مشکل داریم 

میخوام طلاق بگیرم ولی از عواقبش میترسم

کسی هست که طلاق گرفته باشه و بعدش زندگیه خوب و موفقی داشته باشه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مطلقه بدبخترین انسان ه بعدطلاق یواش یواش توهمهاوتهمتهاومنتهای والدین باعث میشه مطلقه بدنبال استقلال باشه که تودام پسراومرداهوس بازمیوفته که به بهانه ازدواج وکارومنزل و عشق وغیره بهش تجاوز میکنند که خیلیاش پنهان میمونه ولی روح مطلقه نابودمیشه

حلال کن،زبانم واکسنه پیشگیری میکنه

بستگی به طرف مقابل داره 

من خواهرم شوهر بی غیرتش بی دلیل ول کرد و رفت و مجبور شدیم غیابی طلاقشو بگسریم البت همینطورم خیلی دعوا و بد بختی داشتیم با اینکه اینجایی ینی همشهریمون نبودن و اذیتمون کرون 

خداروشکر خواهرم دوباره ازدواج کرد و ار ز اون بچه هم نداشت 

بستگی ب خودت و تصمیماتت داره

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️

اولش همه مشکل دارن فقط صبر و تحمل داشته باش ان شاالله مشکلت حل میشه تا تقی ب توقی خورد نمیشه ک طلاق گرفت من تو دوران عقد چ بلاهایی ک سرم نیومد از خیانت گرفته تا هزار برای دیگه از همه ی دور اطرافیانم میگفتن جدا شو جداشو این زندگی ب دردت نمیخوره افسردگی حاد داشتم چهار بار با قرص خودکشی کردم یه بار با تیغ ک شوهرم اومد خونه این یه تلنگر بود ب شوهرم خداروشکر از اون موقع تا الان کلی بهتر شده

2706