2726
اپارتمان لوکستونو بفروشید ی ویلایی شیک بخرید برید زندگی کنید

اینجا خیلی زمینا گرونه آپارتمانمونو رهن بدیم روی همون پول باید بذاریم بریم ویلایی بشینیم. اگه میشد اینجا ویلایی خرید که از اولش نمیومدم تو آپارتمام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم حرفیه  همیشه به مامانم میگم کاش خونمون 70متر بود و اپارتمانی میگه اواز دهل از دور خوش است ...

کلا دوطبقه هستیم ،اونا طبقه اولن ،ما دوم ،بجای اینکه ما بالا هستیم اذیت کنیم اونا اذیت میکنن

💟برای اینکه جنگ های بزرگ رو ببری باید جنگ های کوچیک رو ببازی👊👊😃💪💪💪
وای من عاشق خونه اپارتمانیم من خودم توباغ میشینم ولی اصلادوس ندارم دوس دارم همش توخونه باشم کاری ام ...

بعد یه مدت حس قفس بهت میده. آپارتمان فرقی با اون خونه قدیمیهای پر مستاجر که دور هم زندگی میکردن نداره فقط عمودیه

2728
وای من عاشق خونه اپارتمانیم من خودم توباغ میشینم ولی اصلادوس ندارم دوس دارم همش توخونه باشم کاری ام ...

مگه هرکی تواپارتمانه ،میشینه راحت ،اتفاقا راه پله پدر ادمو درمیاره

کدوم‌شهرین تهران؟ من‌عاشق ویلایی ام ولی نه قدیمیش و داغونش

ببین خیلی داغون نیس. کاغذ دیواری و سرویس و حمام مستر بازسازی شده و نو، کف سرامیک ولی قدیمی کلا آشپزخونش و سبک خونه اش قدیمیه

بعد یه مدت حس قفس بهت میده. آپارتمان فرقی با اون خونه قدیمیهای پر مستاجر که دور هم زندگی میکردن ندار ...

احسنت ،همسایمون هرکی زنگ میزنه میاد بیرون ببینه کی میاد،انقدر فضوله 

ببین خیلی داغون نیس. کاغذ دیواری و سرویس و حمام مستر بازسازی شده و نو، کف سرامیک ولی قدیمی کلا آشپزخ ...

حالا یکم توقعت رو پایین بیار بخدا ارزش داره من هرروز دارم دعوامیکنم بریم یه ویلایی بخریم ،شهرمون پرشده از اپارتمان ،خونه ویلایی چندتاهس اونم خیلی خیلی قدیمه هیچی نداره کابینت واینا اصلا من میگم خودمون بسازیم،اونم قیمتا ثبات نداره

2706