2733
2734
خونه ما ویلاییه من ارزوم اینه کاش اپارتمان داشتیم مسخره نمیکنم بگید پز زیر پوستیا جدا میگم

مهم اینه همسایت کی باشع تو اپارتمان ،ما ویلایی داشتیم دیگه قدیمی شده بود فروختیم اومدیم اپارتمان ،هر روز همسایمون یکاری میکنه ،بخدا عصابم ضعیف شده ،ساعت ۲شب گیتار میزنه با بچش فوتبال بازی میکنه

💟برای اینکه جنگ های بزرگ رو ببری باید جنگ های کوچیک رو ببازی👊👊😃💪💪💪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من بودم این کار و نمیکردم 

با اینکه مجرد بودم ت خونه ویلایی بودم آرزو داشتم همیشه تو آپارتمان باشیم 

الان ازدواج کردم تو آپارتمانم دوس دارم برم ویلایی

ما پشمالو نیستیممممممم فقط خاکمون حاصلخیزه  
مهم اینه همسایت کی باشع تو اپارتمان ،ما ویلایی داشتیم دیگه قدیمی شده بود فروختیم اومدیم اپارتمان ،هر ...

من به سر و صدا حساس نیستم ولی همسایمون دیوونه اس راه میریم در میزنه میگه چقد راه میرین

2738

حیاط هزار درصد بهتر از آپارتمان حتی شیک ترینش هست چون زیباترین دکوراسیون بعد از نهایت چند هفته تکراری میشه اما حتی یه درخت تا ابد به آدم حس طراوت میده. 

ولی ولی اصصصلا درست نیست آپارتمانتو بدی اجاره بری خودت حیاط اجاره کنی کلی داغون میشه خونت و خرج میگذارن دستت بعد از اون حیاط هم ممکنه سر یه سال بلندت کنن. خونه مال خودت خیلی حس بهتری داره

مهم اینه همسایت کی باشع تو اپارتمان ،ما ویلایی داشتیم دیگه قدیمی شده بود فروختیم اومدیم اپارتمان ،هر ...

اینم حرفیه 

همیشه به مامانم میگم کاش خونمون 70متر بود و اپارتمانی میگه اواز دهل از دور خوش است

خب چرا باهاشون صحبت نمی کنین یا به مدیر ساختمون نمی گید؟

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  
حیاط هزار درصد بهتر از آپارتمان حتی شیک ترینش هست چون زیباترین دکوراسیون بعد از نهایت چند هفته تکرار ...

نه بلندمون نمیکنن. یه خانم و آقای پیرن دنبال مستاجر جوون میگردن نصف سال هم نیستن بچه هاشون خارجن میرن اونجا

من به سر و صدا حساس نیستم ولی همسایمون دیوونه اس راه میریم در میزنه میگه چقد راه میرین

حساسیت نیس ،ساعت ۲شب فوتبال بازی کردن ظلمه 

💟برای اینکه جنگ های بزرگ رو ببری باید جنگ های کوچیک رو ببازی👊👊😃💪💪💪
2706