2737
2734
عنوان

راسته ک اگه روز تخمک گذاری

152 بازدید | 7 پست

اقدام داشته باشی بچه پسر میشه؟؟؟

من ک میگم الکیه.خدا باید بخاد

کیا روز تخمک گذاری اقدام داشتن و بچشون پسر شد؟؟

وکیا غیر از روز تخمک گذاری اقدام داشتن و بچشون پسره؟

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..
هررر چی خدا بخاد 

اره والا

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من غیرتخمک گذاری بودم هردو پسرن

قدیمااینجورچیزا نبود پس بایدمال همه دخترمیشد نه ربطی نداره فقط به تحرک و اسپرم مردبستگی داره همین

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2731
من غیرتخمک گذاری بودم هردو پسرن قدیمااینجورچیزا نبود پس بایدمال همه دخترمیشد نه ربطی نداره فقط به ت ...

اره والا منم اعتقادی ندارم

من خاهرم بدون برنامه باردار شد  کاملا مراقب بودن  همه میگفتن چون جلوگیری داشتی بچه ات دخ ...

اوهوم فقط خدا

2738