2733
2734

دوستان عزیزم سلام ...من تو همین نی نی سایت از آثار و برکت حدیث کساء خیلی شنیدم و دوستای زیادی رو دیدم که حتی قبل از تمام شدن مدت زمان چله حاجت گرفتن ؛ باردار شدن یا ازدواج کردن یا ی مشکلشون که واقعا به قول خودشون تو خواب هم نمیدیدن حل شده 

من خودم تاحالا نه حدیث کسا خونده بودم نه چله ای شرکت کرده بودم و خیلی حسی و شهودی گروه چله حدیث کسا زدم 

دیروز روز دهم چله بود و ی خانمی با کلی تشکر پیام دادن و گفتن حاجت گرفتن 

نمیدونین چه حس خوبی دارم ...از خوشحالی گریم گرفته ؛ چله ما هنوز به نیمه هم نرسیده و دوستان حاجت گرفتن خیلی حس قشنگیه واسه همتون آرزو میکنم تجربه اش کنین

دوستان لینک گروه رو میذارم اگر خواستین تشریف بیارین قدمتون به چشم

Hadiskasaa40@

https://t.me/joinchat/MHGJLUw0k6JGK8TrgbMs1w

پیر شدم مادر پیررررررررررررررر

خب دختره خوب

منم اگه اسممو بذارم دختر بداخلاق

مجرد میمونم همینجوری 😂😂😂

باید بذاری دختری با دسپخت عالی 😂😂😂😂

SOMETIMES I JUST FEEL IT'S ONLY ME, WHO NEVER BECAME WHO THEY THOUGHT THEY'D BE

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

۲۳سالمه سنمم بالا نیست والا ولی بقیه هی میگن ی وقتایی حس پیری دارم بخدا همه دوستام زیر ۲۱ازدواج کر ...

۲۳ ک سن کمیه عزیزم

خدا نکنه بشی ۲۸وشوهر نکنی میخورنت 

کاش همچی ادمایی کرونا بگیرن از دسشون راحت شیم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2731

بیست سالمه هرگززززز ازدواج نمیکنم هرگز هرگز یبارم به سرم زد همچین غلطی کنم خداروشکررررر خدا زد پس کلم الهیییی شکرتتتت بابا کی گفته همه باید ازدواج کنن اصن از مجردیتون لذت ببرین حتی اگه پنجاه سالتونه

۲۳ ک سن کمیه عزیزم خدا نکنه بشی ۲۸وشوهر نکنی میخورنت  کاش همچی ادمایی کرونا بگیرن از دسشون را ...

چی بگم والا زورم از این میاد چقد بد شانسم همه دوستام ازدواج کردن و بچه دارن هی اونا رو هم میزنن تو سرم همه عروس شدن همه بچه دارن😢😑

الهی امین😒😒😒

چی بگم والا زورم از این میاد چقد بد شانسم همه دوستام ازدواج کردن و بچه دارن هی اونا رو هم میزنن تو س ...

حالا شما ک خوبی من ۲۶سالمه دوستام بچه مدرسه ای دارن امسال😂بعد من حس میکنم واسم زوده

عزیزم دیگه مثل قدیم نیس بشینی توخونه بیان خواستگاریت من اگ خودم شوهرمو پیدا نمیکردم الان مجرد بودم

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2738
حالا شما ک خوبی من ۲۶سالمه دوستام بچه مدرسه ای دارن امسال😂بعد من حس میکنم واسم زوده عزیزم دیگه مثل ...

عزیزم😂😂😂🤦

منم واسم زوده هنوز ولی چکنم نمیشه در دهن مردمو بست

🤪🤪🤪🤪منم یکی و پیدا کردم از شانس بدم کیسی رو انتخاب کردم که خانوادم راضی نیستن😂دیگه شانس مایه

توانایی دوباره پیدا کردن ندارم