2726
عنوان

دهه نودی و درد دهه نودی زهر مار.......

484 بازدید | 36 پست

امروز آمدم خونه مامانبزرگم بعد بچه ها توی کوچه بازی میکردن......

یهو یه پسر نه ساله برگشته رو به دوستاش میگه دستا بالا شرتا پایین.........

نه آخه 9 ساله و آهنگای تتلو خدایا منو گاو کن من خجالت میکشم گوششان بدم

نکته : بچه ها صداشون ميومد منم مادر  اون پسرو میشناسم  که سنش رو میدونم...

وقتی کسی ناراحتت میکنه 42 ماهیچه لازمه تا اخم کنی  ولی فقط 4 تا ماهیچه لازمه که دستتو دراز کنی بزنی تو دهنش  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وروجکا😹

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

جپای از اینکه از بقیه دهه ها باهوش ترن اما این هوششون خیلی بی ادبشون کرده من ی بار از مدرسه میومدم پسرع کلاس دومی بود با دوستاش بهم گیر میدادن حالا بماند چیا می گفتن😶😶😑😑

لطفا برای حاجت منم ی صلوات بفرستید. بگین خدایا حاجت این بنده تو بهش بده... #منتظر_منجی (مهدیِ فاطمه)🌱 برای ظهور امام زمان صلوات بفرستید🌾

خب این دستا بالا شورتا پایین مال دهه شصتیا هستا  

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

این که شعر دهه شصتیاس اتفاقا

دستا بالا .. پایین هرچی داری بریز زمین..

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla
2706