2733
2734
ماشاالله همه چی داره  همه چی

از زندگی شخصیشم خبر داری؟ 

از همه چیش ؟ 

مطمئن باش اونم یه چیزایی نداره 

هیچ کس کامل نیست

کاربر قدیمی هستم 😎😎 از سال ۱۳۹۵ عضوم ،  به تاریخ این عضویت نگاه نکن 🙄🙄  ۱ بار خودم رفتم و کاربریم و تعلیق کردم ،۱ بارم ترکیدم 😐😂🤦‍♀️
پس اینا که حقوقشون زیر ۲ تومن تکلیفشون چیه 😞

به نطرتون اینی که اسنارتر میگه از مردم عادی هست یا همونایی که خودتون میدونید دیگه منظور ما 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای قلبم ❤

ب خدا 💔

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2728
حتما زیاد خرج میکنید خب.‌😐

به خدا نه خیلی خییلی عادی

مردم ما متاسفانه به قناعت عادت کردن و مشکلم از خودشون نیست از جای دیگست که اگه بخوام وارد جزییات بشم میترکم ولی باور کن انقدر قسط ها و خرجا زیاده که یخوای یا نخوای چیزی برا پس انداز نمیمونه

من بگم ماهی فقط ۸ ملیون قسط وام میدیم تو باور میکنی؟

ادم میره میوه فروشی یه کیلو گیلاس ۱۴۳ تومن بود چن مدت پیش

💏"You & me 💕make a wonderful "We

شوهرمم کشاورزه وبیشتر شبانه روزو سر زمیناشه محصولمونم پسته حالا به هرکی بگی میگن پولدارن پسته دارا ولی نه بخدا پسته مارو مفت دلالها میبرن از اونور ما باید سم کود با قیمت خداتومن بخریم مثلا اگ سالی بیست تومن پسته داری سالی چهل پنجاه باید بدی کود وسم بخری چرا چون پسته مثلا تو بازار دویسته مثلا نااا از ما خیلی بخرن صد اونم اگ بخرن ومیرن چک یک ساله میدن 😑😑😑😑😑اینم شد درامد فقط زحمتش خیلی زیاده مثل بچه نوزاد مراقبت ورسیدگی میخواد وگرنه حتی یه کیلو ثمر نمیده اگ بهش نرسی 

2738

یه چی هم بگم اونی درامد زیاد داره قسط قرض وقوله هم حتما زیاد داره برو بیا مهمونی بالاخره خرجش بالاست یه چی هم از قدیم گفتن پولو باید خرج کنی خرج بشه میاد نشه نمیاد😂😂😂😂ولی من قبول ندارم 

2706