2410
2553
چرا؟دیوونه بود؟؟

دختره عقد بود ولی جداشده بود.ومیگفتن مرده پولداره.اخر دیدیم پراید داره هی میگفتن ماشین باکلاس داره😑😑

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بابام میگه ترشیده

ببخشید بابات اصلا پدر که چه عرض کنم ادم محترمی نیست.طرز تفکر پوسیده داره. تو اعتماد به نفس خودتو ببر بالا. نمیگم ازدواج نکن اما این مورد ولو قیافه جورج کلونی و سواد انیشتن و پول بیل گیتس رو هم داشته باشه به درد نمیخوره. زن مرد بچه دار نشو. هیچ جوره. 

باز فوت بهتراز طلاقه.ی فامیل ماهم همین کارو کرد ولی طرف طلاق گرفته بود بچهاشم همش اذیتش میکردن و اخر ...

حقش بود مینداخت مرده رو زندان بازندگیش بازی کردن

2456
نه من اونطوری نمیتونم باشم فقط بدجنسی تو ذاتم نیست ولی مسعولیت نه

پس بی خیال، زندگی چند نفر دیگه به این بله ربط داره، زندگی خودت و اون بچه رو نابود نکن، 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
یعنی ازش پرسیدی😐😖😖😖

اره خودش گفته بود،، چون خواستگار داشت گفت یه بچه داشته بلشه میرم

ولی من تو اون شرایط باشم مردی که بچه داره ازدواج نمیکنم. 

چون بعضا مجرد بمونی خیلی بهتر از اینکه دردسر بیوفتی

چرا شوهر قحط بووددد😑

توعقد جداشده بود.بااینک دختربود این کارو کرد.عجله کرد خیلی

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
2714

من دوبار ازدواج کردم،الان چیزایی از همسرم میبینم که فقط یکم حالت دلسوزی توشه،نسبت به بچه ش که از قبل داشته،بخدا همونارم نمیتونم تحمل کنم،با اینکه نه با ما زندگی میکنه بچه ش ،نه تا حالا دیدمش،گاهی ب خودم میگم چقدر روحم کوچیکه،چقدر از بزرگواری به دورم که تحمل محبت شوهرم به بچه شو ندارم،این چیزا خیلی مهمه،ببین تو وجودت توانایی محبت به یه بچه دیگه رو داری یا نه؟

صدای برفو دوست دارم,آره برف صدا داره,مثل صدای روزایی که میگذرن,یه خروار برف میشینه با اون بیصداییش,یه عالمه روز و شب از سر میگذرونیم با اون بیصداییش........تو بمونی آخرش برام,,,تو بمونی برفو دوست دارم.... 
حقش بود مینداخت مرده رو زندان بازندگیش بازی کردن

اوهوم.خیلی بهش بد کردن زن اولش با ی مرد رفته بود و بچه های دوسه ساله رو این خانمه بزرگ کرد بعد ک بزرگ شدن باهاش لج شدن چون پیش مادرشون هم میرفتن پرشون میکرد.البته این خانم هم داره مهریه میگیره ولی جوونیش برای بچهای اون گذاشت.

2706