2737
2734
عنوان

به نظرتون بخرم؟؟

116 بازدید | 15 پست

سلام خانوماگیج شدم بخرم یانه یه سرویس12نفره ازاینادارم

بعدیه سرویس 18نفره طرح دیگه دارم حالا یع سرویس6نفره دیدم خوشم میادقیمتش670تومنه موندم بخرم یانه

وزن اول😢😢100وزن الان 71وزن هدف😍😍64باقد165

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

برای چیته،ی چیز دیگه بخر ک نداری

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2738

این ظرفارو میخواید چیکار؟ منکه میگم اینا کمد پر کنه. 

من از خیلی از ظرفام هیچ استفاده ای نکردم تو کمدن

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

۳۰ تا چینی بسه دیگه،۱۲ تایی رو برای تعداد کم بیتر،۱۸ تارو برای همون تعداد.اگرم بیشترشد مهمونات ازجفتش بیار پول الکی نده اسباب،پشیمون میشی،پولشوبذار ی چیز واجب دیگه ک نداری

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
۳۰ تا چینی بسه دیگه،۱۲ تایی رو برای تعداد کم بیتر،۱۸ تارو برای همون تعداد.اگرم بیشترشد مهمونات ازجفت ...

باشه ممنونم

وزن اول😢😢100وزن الان 71وزن هدف😍😍64باقد165
نه عزیزم شش ساله عروسی کردم فقط چون خوشگله موندم

ن بخوتیی بخاطر خوشگلیش بخری ک هرروز داره ی مدل میاد.نیخوایی همه رو بخری،نخرجاتنگ کنه.

باشه ممنونم

مثلاااسنک ساز،گوشکوب برقی چن کاره،اگه نداری ازاینابخر

2706