2733
2734
عنوان

از دست شوهرم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 49 پست
از چهارسال پیش فقط یه مانتو اونم تو عقد واسم خریده تا الان با حقوق خودم رفع نیاز میکردم

یا خدا

دختر پس براچی ازدواج کردی باهاش

خودت یه پا مردی و داری خودتو میچرخونی

اینو مبخوای چیکار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش این‌جوری بود اما نیست واسه خودش مثل آب خوردن پول خرج میکنه

شاید چون شاغل بودی و همیشه خودت برای خودت خرج کردی یاد نگرفته باید بدون منت برات هزینه کنه..

زن داداش منم برای شارژ هی باید بگه.. نه به خاطر خسیسی.. داداشم خسیس نیست میگه زن داداشم صبح تا شب پای تلفن و حتی غذا برای شکم خودش هم نمیپزه.. همش آمار زندگیشو به خانوادش میده و حریم خصوصی برای زندگیشون نذاشته.. اونا هم مدام یادش میدن و اینم جوگیر میشه هی میره قهر باباش دعواش میکنه خودش برمیگرده..

خسته شدم دلم میخواد ازش جدا شم تا دو دقیقه با تلفن خونه زنگ بزنم به مامانم صداش در  میاد

وای واقعا با ادم خسیس هیچ جوره نمیشه ساخت

یعنی هیچ جوره

ببین بهش بگو ولت میکنم میرم به خاطر خسیس بازیات

برو خونه مامانت 

بذار چشمش بترسه

بعد بیاد دنبالت ازش تعهد بگیر دیگه خسیس بازی نکنه

2731
یا خدا دختر پس براچی ازدواج کردی باهاش خودت یه پا مردی و داری خودتو میچرخونی اینو مبخوای چیکار

انقد فک و فامیل گفتن ازدواج کن پیر میشی من احمق قبول کردم . اولش اصلا اینجوری نبود حتی تو عقد خیلی خوب بود اما موقع خرج عروسی داستان شروع شد همش از سر وته مخارج میزد پولو خرج نکنه

کاش این‌جوری بود اما نیست واسه خودش مثل آب خوردن پول خرج میکنه

شایدکم براخودت خرج کردی عادت کرده فقط ازمن نصیحت هرچی دلت میخواد بخر مردا پروووعن براتونخره براکسی دیگه خرج میکننه خودت پولاش رو تموم کن تاکسی دیگه تموم کرده

خدایا شکرت❤وزن فعلی67 🌺وزن هدف57🌺 عضو گروه ابی💙💙 

شرایطتت رو درک می کنم

خیلی دوستام اینطوری ازدواج کردن ... ضربه خوردن........ اذیت شدن......... تحمل می کنند.......

هی گفتن دخترا توقعاتشون رو بیارن پایین، فکر کنم منظورشون به فرزندی قبول کردن گل پسراشون بود و تر و خشک کردنشون....... از بغل مادر به بغل همسر.....

مرد عرب چهار تا زن و کلی بچه داره، خرج همه رو هم میده.......... مرد ایرانی دوراش رو می زنه، اخرش میاد دست میذاره رو دختری که با هزار آرزو میره خونه اش و تازه می فهمه نون خور اضافه و یه شبه مرد بی مسئولیت به آغوش پدر و مادرش اضافه کرده................

وای واقعا با ادم خسیس هیچ جوره نمیشه ساخت یعنی هیچ جوره ببین بهش بگو ولت میکنم میرم به خاطر خسیس ب ...

مشکل اینه  دوستش ندارن بجداشمر دیگه داستان جدی میشه باید خانوادم

2738
شرایطتت رو درک می کنم خیلی دوستام اینطوری ازدواج کردن ... ضربه خوردن........ اذیت شدن......... تحمل ...

دقیقا به خدا کم آوردم دلم بچه میخواد اما میترسم با این اخلاقاش بچه بیارم

دقیقا به خدا کم آوردم دلم بچه میخواد اما میترسم با این اخلاقاش بچه بیارم

خودت رو از شر این زالو راحت کن..........

جهاز عالی بردی مگه نه؟

با ظاهر خونه اومده جلو، همونم برگردونده.............. اخرش برای خرید خونه اینام آویزون خودت هست.................

تا اخر اینا همینن.................

شایدکم براخودت خرج کردی عادت کرده فقط ازمن نصیحت هرچی دلت میخواد بخر مردا پروووعن براتونخره براکسی د ...

اصلا پولی نمیده بخوام خرج کنم با کارتش برم بیرون دوتا پنجاه تومن بکشم فوری زنگ میزنه چی خریدی

همه مردا اینجورین زیاد سخت نگیر 

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

جدیدا جوری میرن خواستگاری فقط به لحاظ اقتصادی سود کنن....

حساب و کتاب می کنن چقدر منت بذارن دختر مردم رو می گیرن و با همین منت گذاشتنا چقدر می توونن از چنگشون پول در بیارن.......... خانواده هام برای حفظ ظاهر و آبروی دختر خودشون و بستن دهن مردم خرج می کنند..........

2706