2726
عنوان

از دست شوهرم خسته شدم

514 بازدید | 49 پست

من سی و سه سالمه لیسانس دارم چهارساله ازدواج کردم عاشق شدم و با انتخاب خودم ازدواج کردم اما الان  از  دست خساست و بی مسئولیتی شوهرم خسته شدم دلم میخواد جدا شم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه واسم خرج میکنه نه یادشه تولدم کیه، فقط میخواد هر چی میگه بگم چشم قبل ازدواج این اخلاقا رو بروز نمیداد

میگه خونه مامانت اینا نرو تا من نگفتم اصلا اهل معاشرت نیست البته فقط با اقوام من

خساست چاره داره.. میتونی از مشاور کمک بگیری.. البته اگر پول داره و خرج نمیکنه..یا شما زیاد ولخرج باشی و خرج کردنهای اون به چشمت نیاد.. یا مثلا مستاجری شوهرت شب و روز داره ویدوئه جمع کنه برات یه خونه بخره تو فکر خرج کردنهای الکی باشی و درکش نکنی

واسه یه شارژ باید دو روز التماس کنم قبلا سرکار میرفتم از موقع کرونا دیگه نذاشته برم

خونه و ماشین دارین؟؟

تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه خدایا هزار بار شکرت که فندقمو سالم گذاشتی بغلم در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹ به چیزی که می خواستم رسیدم خدایا شکرت
خساست چاره داره.. میتونی از مشاور کمک بگیری.. البته اگر پول داره و خرج نمیکنه..یا شما زیاد ولخرج باش ...

از چهارسال پیش فقط یه مانتو اونم تو عقد واسم خریده تا الان با حقوق خودم رفع نیاز میکردم

2706