2726

سلام خوبین  میشه شمارشو بهم بدین من زنگ میزنم ۱۲۳ میگه اشتباه خاهش میکنم فوریه

خدایا بزن جلو به اسمت قسم اینجای‌زندگی خیلی دلم‌گرفته یا‌خبر خیلی بدو بده یا خبر خیلی خوبرو خواهش میکنم من صبر‌ندارم 😭😭 برای  سلامتیم صلوات بفرستید مرسی❤😍

یا شماره ای که اطلاعات پزشکی دارن

خدایا بزن جلو به اسمت قسم اینجای‌زندگی خیلی دلم‌گرفته یا‌خبر خیلی بدو بده یا خبر خیلی خوبرو خواهش میکنم من صبر‌ندارم 😭😭 برای  سلامتیم صلوات بفرستید مرسی❤😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زنگ میزنم اشتباه با گوشیم میگیرم میگه اشتباه

یا شماره ای که اطلاعات پزشکی دارن

اورژانس اجتماعی از اسمش پیداست اطلاعات دارویی 194 هست عزیز دلم

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

115 اورژانس. سوال پزشکی فوری داشته باشی جواب میدن

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

واسه چته؟؟چیشده؟

تو روزایی که ادم از دشمنش یه زخم میخوره و از آشناهاش هزار تا  یاد گرفتم خودم حال دلمو خوب کنم .یاد گرفتم با اینکه خودم کوه دردم اما دور و بریامو شاد کنم و بخندونمشون . یاد گرفتم حتی اگه کسی وقت نداشت برام خودم برا خودم وقت بزارم و ب خودم بها بدم قرار نیست همیشه آدم محتاج نگاه این و اون باشه .اینا رو گفتم که برسم به دلیل تیکری ک گذاشتم من پارسال خودمو انقد قوی دیدم که بدون توقعی از دیگران خودم برا خودم کیک تولد گرفتم و اقوامو ب پیک نیک دعوت کردم امسالم گفتم اینجا تاریخ بزارم جلو چشمم باشه .چون امسالم برا خودم نقشه ها دارم😊 ..یک روز میایی که من دیگر دچارت نیستم از صبر ویرانم اما چشم انتظارت نیستم‌
زنگ میزنم اشتباه با گوشیم میگیرم میگه اشتباه

123 رو بدون کد بگیر 

اگر موضوع آسیب به کسی هست و خیلی نگرانی میتونی 110 رو هم بگیری 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!