2737
2739
عنوان

بارداری وبلند کردن اجسام سنگین

1126 بازدید | 19 پست

سلام دوستان تو ماه دوم بارداری هستم حواسم نبود یه قابلمه یکم سنگین بلند کردم خیلی استرس دارم یعنی خدایی نکرده باعث سقط میشه😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاالله که مشکلی نیس

اما تو رو خدا مراقبت کن دیگه

بخصوص سه ماه اول رو

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)
2731

خیلی سنگین نبود چیزی نمیشه..ولی دیگ حواست باشه

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

ان شاالله چیزی نمیشه

منم تو اقدامم و هنوز پری نشدم کلیم کار کردم همیشه نزدیک پریودیم یکم فعالیت میکردم پری میشدم اگ موعدمم نبود ولی هنوزک نشدم.خدا بخاد نگه میداره.ولی دیگه مواظب باش

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم

ان شاءالله ک اتفاقی نمیفته  

ولی تا ۳ ماه اول خیلی رعایت کن 

من فقط دراز میکشم در حد سرویس بهداشتی میرم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

بزار برات از مادرشوهرم بگم سر باردای شوهرم

شوهرمو وقتی باردار بوده که برادرشوهرمم ۶ماهه بوده و مادرشوهرمم فکرمیکرده ک چون بچه شیرمیده پری نمیشه

و واسه اینک چاق شده بوده کلی کم خوری میکرده و طناب میزده

و همش میگه کمرم درد میکرد میگذره و وقتی شوهرمو ۵ماهه باردار بوده وهنوز خبرنداشته دیگه از درد زیاد میره ازکمرش میره عکس بگیره ک میبینه بارداره و بعدش کلی ناراحتی میکنه ک ی موقع بچش برای عکس چیزش نشده باشه ک چیزیشم نشده😅و خداواسه من تو دل مادرشوهریم گذاشتش😂حالا منم همش درحال فعالیتم بااینک نمیدونم باردارم ولی شوهرم همش میگه بچه من باشه بعد ۵ماه میفهمی بارداری😂😂

گفتم یکم انرژی بگیری

البته ک زنای قدیم فرق داشتن ولی خدا بخادهمین الانشم دیدم چقد بعضیا فعالن

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
2738
2706