2737
2734
عنوان

خواستگار بی ادب

2880 بازدید | 60 پست

بچه ها سلام...من یه خواستگار داشتم که قرار بود تلفنی از طریق تلفن مامانم و چت صحبتهای اولیه رو انجام بدیم اگر به نتیجه رسید به خاطر اوضاع و کرونا بعدش بیان خواستگاری  این آقا 12سال از من بزرگتر بود ولی چون دیدم شخص تحصیلکرده و بظاهر متشخص و متدینی و موقعیت خوبی هم داره گفتم حیفه بزار روش فکر کنم حالا از دیروز داشتیم صحبت میکردیم تو وات ساپ معرف به ما گفته بود این آقا خونه داره منم گفتم لابد مستقله دیگه،محظ احتیاط امروز ازش پرسیدم که شما بعد از ازدواج مستقلی یا نه؟گفت با مادرم زندگی میکنم خلاصه که من خودم دودل بودم چون ظاهرشم یه مقدار شکسته بود دیدم اینطور گفتم من برام سخته با خانواده همسرم زندگی کنم چون اطرافم زیاد دیدم به مشکل برخوردن خلاصه مخلص کلوم این آقا با بی ادبی هر چی دلش خواست گفت که همچین دختری لیاقت نداره و کلی حرف دیگه من خیلی ناراحت شدم خدا وکیلی من حرف بدی زدم که توقع خودمو گفتم؟؟؟؟

الحمدلله علی کل حال...⁦❤️⁩برای تعجیل در فرج آقا صلوات⁦❤️⁩

همون اول ك ديدي ١٢ سال بزرگتره بايد رد ميكرد حتما بايد بهت توهين ميكرد؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چی گفت؟ 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2738

خب تو نظرخودتو گفتی اونم مخالفت خودشو اعلام کرده و جلوی این ازدواج ازالان گرفته شده خداروشکر چون بعدا طلاق میشد

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2706