2726

خواهشاً اونایی که فاز منفی هستن و می‌خوان حرف ناامید کننده بزنن نیان،میخوام بدونم که زندگیتون رو با بچه چطور نظم دادین از اول که بچه دار شدین؟؟ برای خواب ،نظافت و..... چیکارمیکنین که اوکی باشه همه چیتون وخودتونم آرامش داشته باشین؟

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

موفقم 

ولي بچه ندارم 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من که نمیرسم ب سختی😪بچم بیش از حد بهم وابسته شده بعضی وقتا تو بغلم میگیرم و غذا درست میکنم😕

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
من که نمیرسم ب سختی😪بچم بیش از حد بهم وابسته شده بعضی وقتا تو بغلم میگیرم و غذا درست میکنم😕

منم والا ⁦☹️⁩

قبل  بارداری بشین با شوهرت صحبت کن 

بگو این بچه که میاد مال هر دو مونه 

با اومدن بچه کارای من زیاد میشه 

اگه کمکم میکنی تو بچه داری و کارای خونه که بچه بیاریم 

اگر قراره من هم پرستار بچه باشم شبانه روزی هم کل کارای خونه و شام و ناهار با من باشه  و شب بیداری ها همه مال من باشه   نمیشه 

باید قول بدی کمکم کنی 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@
قبل  بارداری بشین با شوهرت صحبت کن  بگو این بچه که میاد مال هر دو مونه  با اومدن بچ ...

عزیزم بچم نزدیک ۳ ماهشه همسرمم خیلی کمک می‌کنه ولی خب بازم سخته

2706