2737
2734
عنوان

بچه م

191 بازدید | 10 پست

پسرم ۹ سالشه اصلا سرش به کار خودش نیست؛؛  بعضی وقتا خیلی عصبانیم میکنه؛؛ هرچی با آرامی بش میگم دعواش کردم فایده نداره امروز به باباش گفتم ی دعوای حسابیش کرد الان بام قهره میگه کلاغ خبرچین🤣🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قضیه از این قراره که مثلا با شوهرم حرف میزنم می پره وسط؛؛ مثلا دیروز داشتم به شوهرم می گفتم امروز چندمه قاطعانه پسرم گفت بیستم گفتم مگه تقویم نگاه کردی چرا از چیزی که خبر نداری حرف میزنی؛؛ یا مثلا به شوهرم گفتم موهات سفید شده دیگه ی ته تغاری بیاریم پرید گفت نهههه حوصله بچه نداریم برا چی بچه مییاری

خدا نگهش داره اما چقد رو مخ 😑 جدی حل کن این مسءله رو ...مشاور تلفنی حرف بزن راهکار بگیر 

حس میکنم توجه میخاد یا میخاد خودی نشون بده گاهی نظرشو در مورد چیزای متفرقه بخاید حسابش کنید تا بفهمه مهمه 

2738
خدا نگهش داره اما چقد رو مخ 😑 جدی حل کن این مسءله رو ...مشاور تلفنی حرف بزن راهکار بگیر  حس م ...

حساب میکنیم بخدا شب قبل خواب میرم تو تختش میبوسمش باش حرف میزنم ولی کلا تو همه چی دخالت میکنه نظرهای علکی میده هرچی بش میگم میگه باشه دوباره همونجور""

حساب میکنیم بخدا شب قبل خواب میرم تو تختش میبوسمش باش حرف میزنم ولی کلا تو همه چی دخالت میکنه نظرهای ...

درکت میکنم 😥 بچه ی داداشم اینجور بود دخترم بود متاسفانه با توپ و تشر حالیش کردن ساکت شد یکم 

مثلا میگفتی فلانی میخاد بیاد میگفت عههههه چقد بدم میاد ازش ....

خاله زنکه 🤣🤣 خدا یه صبر جمیل بهت بده 

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت