2733
2734
عنوان

اونوقت بگید ب خودتون برسید😡😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 3583 بازدید | 176 پست
وا این که نشد حرف ولش کنم خدا جوابشو بده؟؟؟ تو عدالت خدا شکی ندارم ولی عمر و جوونی خودت چی میشه؟؟ کا ...

دیگه خیای دارم کم میارم

احتمالا همین روزا بزنم به سیم آخر 

یه وقت یهو وسایلمو جمع کردم و پی همه چی به تنم مالیدم 

برم مث سگ پشبمون میشه

همه هم بهش گفتن خدا برات خواست همچین زنی گیرت اومد قدرشو بدون ولی پرروار از این حرفاش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش میشد ما زنا انقدر تو سری خور نباشیم. مگه وظیفه مرد تامین نیاز همسر نیست؟ چقد تحمل کنیم. اقا ندار ...

شما نمیتونی یکم مستقر تر بشی یه خیاطی چیزی 

باور کن دستت بره تو حیب خودت لذت میبری از حسی که داری 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

هر ما ی پول توجیبی بگیر اگه نداد بگو میرم خونه بابام .......

در تاریخ 99/9/9 به آرزوم رسیدم                                 اگه ج ندادم فکر نکن میترسم دارم به حقوق حیوانات احترام میزارم ;)                                    این کاربری سه نفرى بوده حالا شدیم دونفری            l❤u                      کیا مثل من عاشق چیستانن ؟!سه تا زن تو دنیا از همه خوشگل ترن اگ گفتی چه کسانی هستند؟؟ میدونم که هیچکی نمتونه بگه خوب من به شما میگم!!👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭👭💁💁💁مامانم خشمل چشم ابی م 🙈😘، انعکاس تصویرش تو آینه و سایه اش !
2728

شوهر من ک هزارتومن بهم نمیده چی بگم😐

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔

اینجور مردا فقط چشمشون زن های مردمو می بینه دوست ندارن چشم کسی رو ناموسشون باشه🤨🤨

فقط کافی تو به خودت برسی باهاش بری بیرون از نگاه مردا روت انقدر عصبی میشن که پشیمون میشی از کارت

بخوره تو سرشون پولشون 

واسه گرفتن دستای کوچولوت لحظه شماری میکنیم فندق مامان😍🤗🤤
2738
خدا ازش نگدره مرتیکه عوضی رو خواهر نمیدونم چه حکمتیه کسیکه خانوادش مثه منو شما خوبه گیر یه وحشی میفت ...

خدا پدرتو بیامرزه

منم دیروز سالگرد پدرم بود

بقرآن انقد همه سر قبرش از خوبباش نیگفتن ما به جا ابنکه اشک بربزیم ذوق میکردیم

به زن داداشم گفتم دلم میسوزه یه عمر پدرم بهم یه اخم هم نکرد الان این حیوون چکار میکنه 

به جاش برا من گریه میکردن

بخدا داداشام الان غین بابام هستن انقد خوب و متین و باوقارن انقد با خونوادشون خوب و مهربونن که نگو

با بچه هاشون دوست صمیمین با خانمشون همچین باسخصیت رفتار میکنه ماها قند تو دلمون آب میشه

خونواده عروسمون دیروزاومده بودن سرخاک میکفتن خدابیامرزه همچین پدری که همچین پسری تربیت کرده 

یه ماه پشمارو نچین😂😂بفهمه کی میره آرایشگاه کی نمیره

وقتی چنگیز خان دید شبا تو بغلش اون موقه میفهمه😒😒

مگه چقدر زندگی میکنیم که بخوایم برای مردم و ضد علایقمون زندگی کنیم و به هم بدی کنیم؟برای خودمون و با عشق زندگی کنیم.ببخشیم و بگذریم  

کسی که این مشکل رو داره باید کم کم از شوهرش پول بگیره مثلا۳۰تومن و اینا

جمع ک شد رو هم بعد بگه همسر میخوام برم ارایشگاه مثلا ۵۰تومن بده

بعد بیای بگی وای چقدر هزینه ها بالا رفته

من با این مقدار پولم تونستم به کم قانع بشم

خدایا شکرت بابت تمام نعماتت...❤❤❤❤
2706