2737
2734

مننننننن؟

هر اسمی زدم تکراری بود از غصه زدم شیطان رجیم🥴متاسفانه تکراری نبود☹🥺با تمام وجودم این جمله رو قبول دارم 👈توضیح نشانه ی ضعفه! انگار هرچقدر بیشتر توضیح میدی بقیه بیشتر قضاوتت می کنن!😏 واسه بعضیام اینطوریه👈جیب خالی پُز عالی...😂 من نظر شخصیمو میگم هرکسی حق داره نظر شخصیشو بگه..هممون عقل و شعور داریم پس به شعور هم توهین نکنیم🌱🤗با تچکر🥴💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محاااااااااااااااااااااااااله بتونی اسم شوهر منو بگی

گرشاسب 

اسد 

میکاییل 

اسرافیل 

ابوذر 

حالا شما اسم شوهر آینده منو حدس بزن 😎 😎 😎 😎 😎 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2728

خیلی کم این اسم تو ایران هس

اگ تونستی حدس بزن

اگر به جای گفتن :دیوار موش دارد و موش گوش دارد ،بگوییم :ملائکه در حال نوشتن هستند …نسلی از ما متولد خواهد شد که به جای مراقبت مردم ،« مراقبت الله » را در نظر دارد!قصه از جایی تلخ شروع شد که در گوش یکدیگر با عصبانیت خواندیم :بچه را ول کردی به امان خداماشین را ول کردی به امان خداخانه را ول کردی به امان خداو اینطور شد که « امان خدا» شد ؛ مظهر ناامنی !ای کاش میدانستیم امن ترین جای عالم ، امان خداست….
بگو من‌مجردم ولی😂

سامان 

علی 

رضا 

محمد

شما هم اسم شوهر آینده منو حدس بزن 😎 😎 😎 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
نه😂😂

علی 

سجاد 

کیارش 

هومن 

فریدون 

شاهرخ 

شما هم اسم شوهر آینده منو حدس بزن 😎 😎 😎 😎 

2738
مننننننن؟

سهیل 

سهراب 

بشیر 

کامیار 

امیرمهدی

حالا تو برای من حدس بزن 😎 😎 😎 😎 سینگلم

2706