1735
1707

هوم

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                       .          کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718
1760

بگو

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
     ❤️تیکر به وقت تولد حضرت عشق❤️     وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
1759

بگوو😐

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کرونا رو رد کنیم مرحله بعدی اژدهاست😈...درسته ماسک نداریم واسه شما که عشقمین❤...ولی اینو یادتون نره ما امن ترین کشوریم😎😐

😄بفرما

من سنینگ چون، شیرین جانیم بره رین،ای منینگ غوانجیم، جانیم ترکمنیم!هم ده سانگا، بو جهانیم بره رین،سن منینگ بارلیغیم، کأنیم ترکمنیم!سن بولماسانگ من هم یوق من جهاندا،سنینگ له یاشایان، اویان- بویاندا،باشغه لار گزسه لر بوگون کیهاندا،سن سینگ منینگ ماوی آسمانیم ترکمنیم!مونی بیلمیاندان، فریاد ادرمن،بیلینگ، دییپ، داد و بیداد ادر من،جانیم بریپ، سنی من شاد ادرمن،داماریمدا، یؤران غانیم ترکمنیم!سن اوچین بو دیلی، من یاشادارین،سنی المیثاقه، من داشادارین،دوستلارا دوست، دشمانه، قش أدرین،بویسانج هم غوانجینگ، کأنی ترکمنیم!بو دیدیگیم منینگ آیریمجیلیق دأل ،انسان بیله مانگا آیرالیق محال،باشغه لار هم گورسین، برمه سین مجال،دنگ بولماق دیر، دین ایمانیم ترکمنیم!