2737
2734
عنوان

از دوستم خیلی حالم بدشد

378 بازدید | 27 پست

دوست دوران کلاسای زبانم بود وکلن ماخیلی صمیمی شدیم ولی ازخیلی وقته نزدیک به یکساله رابطمون خیلی کم شده چون من بچه دارم شدم اونم ازدواج کردم دورشدیم دیگ مث قبل نبودیم

خلاصه بعد مدتها چند روز پیش بهم تصویری زنگید اما این دختر حسادت از صورتش میبارید

تازه هیچ خوشکلیم نداره حالانگید میخواد ازخودش حرف دربیاره من اومدم دردودل کنم ک ارومتربشم

هیکلش قشنگه ولی صورتش معمولی روبه پایین من خیلی ازش سرترم

حالا منو ک دید تا دلش خواست عیب کرد ک ابروهات چرا مشکین رنگشون کن گفتم من مشکی دوست دارم خسته شدم از رنگ(جالبه این مدت ک ابروهام اینطوریه همه میگفتن چ خوب شدی بیشتر رنگ بت میاد)

بعد گف چقدر صورتت دراااز شده لپات کو؟معلومه بچه داری وزایمان نابودت کرده

(هرچند من درسته بعد زایمان صورتم خیلی لاغرشد اما الان خیلی بهترم وتقریبا پرشده هرکی منو میبینه میگه بهتر روزای بعد زایمانتی پرترشدی)

خلاصه اونقدر مسخره وعیب کرد ک واقعا هم اعتماد ب نفسمو کم کرد هم کلن ازوقتی باش حرفیدم خیلی روحیم خرابه

بخدا نمیخوام ازخودم تعریف کنم ولی ظاهرم خیلی خوبه حتی چند روز پیش رفتم مانتوفروشی پرو کنم یه خانمی اونجا بود دید سرخرید خیلی حساسم وهی یچی پرو میکنم گف چقدر ماشالله خوبی همه چی بهت میاد صورتت پر واندامت توپره

اما این دوستم یچی دیگه میگف ک ابروت اینطور صورتت دراز زیر چشات فلان واونم با نگاهای ترسناک وچندش ک خیلی زشترشم کرده بود وحسادتشو نشون داده نگام میکرد

ازاون روز شدید ازش زده شدم طوری ک ب خودم میگم کاش بهش فلان چیزو میگفتم دلمو خنک کنم

چه زیباست انتظار آمدنت پسرم💋

موهاش مشکی و ابروهاشو زررررد کرده بود ک افتضاحم شده اونم‌پوستش خیلییی سبزس ک فکر میکرد ابروی زرد خوشکلش کرده وبه ابروی مشکیم‌میگف چقدر بدن رنگ کن😑مگه کی گفته هروقت ابرو زرد شه خوشکل میشه ادم

همون ک اینا رو بت گفته بدون حسابی سوخته و حسادتش شده ازت بیخیال

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم ازی ادما زیاد دورمن ببین فقط ی پوزخند بزن و تمام

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

بعضیااا ب جا اینکه بهر تماشای جهان باشن بهر عیب و ایراد تو بقیه هستن...کور خود و بینای مردم..... غمت نباااشه.. دیگه زنگ زد جوابشو نده.. قطع رابطه بهترین کاره

2738

خوب شاید دلیلش این بوده که موقع حاملگیت و بعد زایمانت ندیده حالا که بهت زنگ زده یه دفعه خیلی تغییر کردی شاید اصلا نیت بدی نداشته فقط انتظار این همه تغییر نداشته

خب چرا با کسی که خوردت میکنه و اعتماد به نفستو میگیره ارتباط داری؟

من هر کسی که حس بدی بهم بده یا بخواد از سطحی که الان هستم پایین تر ببره قطع رابطه میکنم

دوست دارم با کسایی باشم که منو بالا بکشونن نه اینکه اعتماد به نفس و ازم بگیرن

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم.
     مانتو چه ربطي ب خوب بودن صورت داره چه حرفا ميشنوه آدم اينجا    

ربطش اینه ک میگه مانتوهایی ک پرو کردی همشون بهت میومد ومعیارای ظاهرمو گفت

2706