2726
عنوان

من رقص بلد نیستم امروز ابروم رفت

1896 بازدید | 61 پست

نامزدی تواهر شوهرمه همه خاله هام و مامانم با اینکه میدونن من رقص بلد نیستم اصراااااااار ک حاما برقص اگ نرقصی فک میکنن حسودی منم رقصیدم همه ی طوری نگام میکردن . ب نظر خودم ک خیلی معمولی میزقصم زیادم ضایع نیشت ولی همه یطوری نگام میکنن

من یه خانوم ۳۰ سالم با دوتا بچه میشه برای زندگیم صلوات بفرستی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان ای تاپیک زدن داشت؟

ببخشید از بردا بخاطر طرز غنی کردن اورانیوم تاپیک میزنم .. خب قسمت دردوله دیگ

نه بابا چون نميرقصي زياد فكر ميكني همه يه جور خاص نگاه ميكنن زياد برقص نگاه ها عادي ميشه واست

شاید بخاطر اونه ۰😭 ولی بنظر خودم تیلی‌معمولی مثل همه میرقصم ولی نگاها بدجور رو مخم بود

واقعا چ اصراره مزخرفیه خوب دوست نداره برقصه 

واقعا یعنی خیلی دوست دارم برم عروسی بخاطر این چیزا نمیرم

ببخشید از بردا بخاطر طرز غنی کردن اورانیوم تاپیک میزنم .. خب قسمت دردوله دیگ

برو تاپیکا خودش رو ببین لامصب خیلی مهمن اگ نمیزد این تاپیکارو معلوم نبود چی سرمون میومد

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
2706