2737
2734
عنوان

بد گندی زدم حالا چ غلطی کنممم

521 بازدید | 16 پست

دکتر طب سنتی گفت برای چاق شدن پودر جوانه گندم شنبلیله سویق آرد نخود ی مشت چرت مث تخم کتان کلی چیزززز گف قاطی کن با ماست یا غذا و شیر بخور 

وای من پاشدم قاطی کردم کلی شد یک هفتس اصن بوش ب مشامم میخوره عوق میزنم دیروز قاطی شیر کردم حروم شد ریختم صبح قاطی ژله کردم ریختم الن قاطی غذا کردم مجبور شدم کل غذا رو بریزم الن با ماست قاطیه مزه افتضاحی دارهههههه

وای حیف موادم

🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

همچین گفتی گند زدم فک کردم چی شده...فدای سرت....

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...
2738

دماغتو بگیر سریع قورت بده

🦋🖤Johnny depp fan🖤🐰                                            #پاترهد○-○⚡    #slytherin🍏                                              زرتشت چه زیبا گفت : ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش می کردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را می سوزاندم، که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه برای بهشت و جهنم :)🌌                                               
2706