2726

یاسین و هفت گره

قطع امید کردی؟ .. دم صب طلوع افتاب و نمیخای ببینی ..؟ سرخ و زرد آفتاب موقه غروبو نمیخای ببینی ..؟ ماه و دیدی ؟ نمیخای ستاره هارو ببینی!! شب مهتاب .. اون قرص کامل ماه رو نمیخای ببینی؟؟ .. چشاتو میخای ببندی ؟ از مزه ی یه گیلاس میخای بگزری!!؟نگذر .. من رفیقتم میگم نگذر!!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این هفت گره چیه؟

دو تا سوره یاسین نذر امامزمان میکنی ..

یکیشو الان میخونی یکیشو بعداز حاجت روایی ..

یه نخ سفید میگیری دستت سوره یاسین هفتا مبین داره ..

از اول میخونی ب هر مبین ک میرسی یه گره میدی نخو ..

کلا مییشه هفتا گره باید یدونه حاجت بااشه ک هی تکرارش کنی..

بعد نخو بزار لای سوره یاسین اون اخراش ک گفته بحق کن فیکون قرانو جایی بزار ک توی دیدت نبااشه ..

بعد از حاجت روایی اون نخو بنداز تو اب روون

اون یکی یاسینم معمولی میخونی

قطع امید کردی؟ .. دم صب طلوع افتاب و نمیخای ببینی ..؟ سرخ و زرد آفتاب موقه غروبو نمیخای ببینی ..؟ ماه و دیدی ؟ نمیخای ستاره هارو ببینی!! شب مهتاب .. اون قرص کامل ماه رو نمیخای ببینی؟؟ .. چشاتو میخای ببندی ؟ از مزه ی یه گیلاس میخای بگزری!!؟نگذر .. من رفیقتم میگم نگذر!!  
روششوبگولطفا

توضیح دادم توی پستا

2706