2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست من اموزش دیده و انجام میده . نمیدونم درآمدش چقدره ولی خیلی مشتری داره خیلی  . فقط و فقط هم ...

کار سختیه؟

من میخوام برم تازه آموزش ببینم اما همش میترسم موفق نشم و الکی یه پولی را هزینه کرده باشم و درآمد هم نداشته باشم

2731
کار سختیه؟ من میخوام برم تازه آموزش ببینم اما همش میترسم موفق نشم و الکی یه پولی را هزینه کرده باشم ...

عزیزم بالاخره هر کاری سختیه خودش و داره ولی خب نه خیلی . به نظرم موفق میشی عزیزم . چون تو این دوره خیلیا  به ظاهرشون اهمیت میدن و باید همیشه مژه هاشون کاشت باشه . درامدش که خیلی خوبه عزیزم . چون خودم دارم میبینم میگم . دوستم تازه چند ماهه که مدرکشو گرفته ولی خیلی مشتری داره و روز به روز هم دارن بیشتر میشن مشتریاش 

سلام عزیزم  شما رفتین آموزش دیدین واسه کاشت مژه؟؟ منم میخوام برم ولی دودلم

نه عزیزم من تحقیق کردم دیدم کارش درآمد خوبی نداره و خیلی طول میکشه تا به درآمد خوب برسی 

بعدم حس کردم کاریه با مسئولیت خیلی زیاد چشمم خیلی عضو حساسی هست

2738
نه عزیزم من تحقیق کردم دیدم کارش درآمد خوبی نداره و خیلی طول میکشه تا به درآمد خوب برسی  بعدم ...

مرسی عزیزم 

خیلی دوس دارم آرایشگری یاد بگیرم ولی نمیدونم کدوم کارش بهتره و درآمدش خوبه ...

میشه واسه سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین...
نه عزیزم من تحقیق کردم دیدم کارش درآمد خوبی نداره و خیلی طول میکشه تا به درآمد خوب برسی  بعدم ...

عزیزم یعنی چی درامدش خوب نیس بهت چیا گفتن ؟ میشه بهم بگی؟ خیلی دودلم چ دوره ای ببینم 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟