2737
2734

‌‌‌‌  

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن فقط واسه ازمایش اینامیارن اونجاالبته همه بیمارستانامیبرن

فکر اپاندیسم داره عود میکنه دو روزه هر از گاهی یه دردی مثل درد زایمان از سمت راست شکمم میپیچه تو دلم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2728

بیمارستان ثار الله مهر شهر .وامام علی عظیمیه .بودن .شاید  البرز هم پذیرش میکنه ،باید زنگ بزنی بپرسید .فکر کنم تمام بیمارستانهای دولتی پذیرش کنن .

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .
فکر اپاندیسم داره عود میکنه دو روزه هر از گاهی یه دردی مثل درد زایمان از سمت راست شکمم میپیچه تو دلم ...

برو کمالی 

کمالی زیاد نمیارن کرونایی 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
بودش تا یکه ماه پیش که امار کم‌شد میحواستن جمع ش کنن صد عفونی کنن ،الان با افزایش آمارمعلوم  نی ...

من اپاندیسم درد میکنه بیمارستان امام علی که نمیشه برم چون بستری دارن به نظرت کمالی چطوره کرونایی دارن یا نه عمل میکنه یا نه 

2738
برو کمالی  کمالی زیاد نمیارن کرونایی

یعنی بیمار کرونایی بستری ندارن 

من اپاندیسم درد میکنه بیمارستان امام علی که نمیشه برم چون بستری دارن به نظرت کمالی چطوره کرونایی دار ...

کمالی فکر نمیکنم چون‌تمرکز ش رو زایمان کرونایی قبول کنه 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
فکر اپاندیسم داره عود میکنه دو روزه هر از گاهی یه دردی مثل درد زایمان از سمت راست شکمم میپیچه تو دلم ...

نترس اپاندیس من صبح که پاشدم یه دردعجیب توشکمم بودرفتم دکترازمایش دادم عمل کردن مال شماایشالله اپاندیس نیست

لطفابراشفای مادرم دعاکنید
کمالی فکر نمیکنم چون‌تمرکز ش رو زایمان کرونایی قبول کنه 

اپاندیس عمل میکنن ؟؟؟؟؟ 

یعنی بیمار کرونایی بستری ندارن 

نه خیلی کمه کلا جاشون جداس من بستری شدم عید اونجا خبری نبود 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
اپاندیس عمل میکنن ؟؟؟؟؟ 

اره برو خودتو بزن به دد زیاد اورژانسی کاراتو کنن

نترس اپاندیس من صبح که پاشدم یه دردعجیب توشکمم بودرفتم دکترازمایش دادم عمل کردن مال شماایشالله اپاند ...

از دیروز درد میکنه ببین دائم نیستا روزی دو بار سمت راست شکمم درد میگیره 

2706