2726
عنوان

ی چیزی دیدم مغزم داره سوت میکشه

504 بازدید | 33 پست

من چند سال پیش ، دوران مدرسه ی همکلاسی داشتم

از اینا بود ک انگار بلندگو قورت داده هیچ نوع ظرافت و رفتار دخترونه نداشت شلخته و نامرتب و چرک چجوری بگم انگار ک بچگی تو کوچه و تو جمع پسرونه بزرگ شده بود تو مدرسه هم کسی آدم حسابش نمیکرد بخاطر رفتاراش فقط من گهگاهی باهاش حرف میزدمو اینا اونم میگفت آره تو کوچمون از ی پسره خوشم اومده پسره هم انگار از این بچه مچه ها بود ک آه در بساط نداشت

امروز دیدم ک یکی از سالن آرایشی لاکچری شهرمون عکس عروساشو گزاشته اینم جزوشون بود اصلا انگار ن انگار این همون آدم بوده😳😳😳 دندونا لمینت قیافه عروسکی لباس محشر دامادو نگم شیککک و مراسم آنچنانی

از کجا ب کجا رسید اونوقت من هر روزم مزخرفتر از دیروزمه ای خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از ماست که بر ماست 

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

😂😂😂

حال دلم خوب نیست💔💔💔💔دلم گرفته😔ی صلوات واسه حاجتم بفرستید❤❤تیکرم واسه آرزومه بگو الهی آمین😍😍تا تموم نشده بهش برسم❤بگذار خیالت را راحت کنم دوس داشتنت مشروط ب هیچ شرطی نیست چه باشی و چه نباشی عاشقانه دوستت دارم❤💌❤💛خدایا خودت میدونی عاشقشم ❤💛قلب من پیش توئه، مراقبش باش💛❤💏💏
2706