2733
2734

دوستان عزیز من لتروزول خوردم ،روز دهم سایز فولیم۲۲شده بود که همون شب دوتاhcgزدم و دکتر گفت دقیق ۲۴ساعت بعد نزدیکی داشته باش،فقط یکبار برای افزایش احتمال پسردارشدن.

خیلی ذهنم مشغول کرده ،میخوام بدونم کی میتونم تست بدم،الان از نزدیکیم چهارشب میگذره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این امپول چیه همه میگن

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2731

۱۴روز باید بگذره تا درست بودن تست مشخص بشه

میتونی با کنترل تیتر بتا بفهمی که بارداری یا اثر دارویه

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

یه سوال داشتم من چندماهه پریودم به هم ریخته رفتم دکترقرص دادتنظیم شداماهنوزقرص میخورم الان تواقدام هم هستم روقرص نوشته واسه باردارضررداره الان اگه من حامله بشم قرص باعث سقط میشه؟

۱۴روز باید بگذره تا درست بودن تست مشخص بشه میتونی با کنترل تیتر بتا بفهمی که بارداری یا اثر دارویه

سلام عزیزم درد نوک سینه از علایم بارداری هس یا اومدن پریود؟

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
2738
امپولhmg برای ساختن فولیکول هستش  امپولhcgبرای آزاد کردن فولیکول

الله اکبر

مرسی، لطف کردین🌹

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
سلام عزیزم درد نوک سینه از علایم بارداری هس یا اومدن پریود؟

درد نوک سینه بله هست

ولی میتونه تو پریودی هم پیش بیاد

بهترین علامت عقب افتادن پریوده

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
درد نوک سینه بله هست ولی میتونه تو پریودی هم پیش بیاد بهترین علامت عقب افتادن پریوده

۳روز تا موعدم مونده از دوروز پیش شروع شده دردش حتی از رولباس دست میزنم درد داره جای امیدواری هس یانه؟

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
۳روز تا موعدم مونده از دوروز پیش شروع شده دردش حتی از رولباس دست میزنم درد داره جای امیدواری هس یانه ...

الهی خدا دامنتو سبز کنه🌹اره چرا نیست

هیچوقت ناامید نشو

2706