2737
2734
عنوان

وسیله ی مادرشوهرمو خراب کردم😥😭

486 بازدید | 16 پست

هندزفریش رو پکوندم

از این معمولیا بود که با گوشی تو جعبه هست،بنده خدا چیزی نگفتبهم،ولی میدیدم همیشه استفادهمیکنه،میخوام براش بخرم،قیمتش چجوریاست، یا یه هندزفری بهتر بخرم قیمت تا پنجاه،صد،بتونم هزینه کنم، اینم یه حرکتی زدم پول اومده دستم میخام برا مادرشوهرم بخرم😭😭 پول ندارم دیگه

میشه یه چیز درست درمون خرید؟

اورانیوم غنی شده تا حالا دیدین؟بزنید روش تا ببینید😂😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اره تا 50 100 گیرت میاد

از وقتی دلمون خواست یه فرشته خدایی به دلمون بیاره.هرروز هر ثانیه رو لحظه ب لحظه انتظار کشیدم ماه اول ماه دوم ماه سوم ماه چهارم .....یه روز عقب مینداختم ذوق مرگ یه هفته قبل پریودی استرس روز شماری میکردم اما الان ریلکس ........به مرحله ای رسیدم که فقط ریلکسم خودمم همیشه میگفتم مگه میشه کسی ریلکس باشه.دقیقا 16روزه عقب انداختم بی بی چک منفی با چه ذوقی گفتم شاید بی بی منفیه برم ازمایش ... ازمایش دادم منفیه برام مهم نیست به این حرف رسیدم که خدا میگه من به موقعه نی نی تو دلت میزارم پس اگر پریود شدی گریه نکن یا اگر عقب انداختی خوشحال نباش تا من نخوام نمیشه
2738

راستشو بگو عمدی که نبود😉😄😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706