2726
عنوان

بچه‌ها قرص گلوریا سفارش دادم...

2076 بازدید | 33 پست

از پیج خانم درخشان که تو سایت دیدم. استفاده کردین؟ پولشو هنوز نریختم می‌تونم کنسل کنم. 

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
برا چیه؟

لاغری

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

ببین خوبه وزن کم میکنی اما 

اگه سابقه فشار خون تو خانوادتون هست یا بیماریای قلبی و کلیوی و کبدی خدایی نکرده داری یا سابقه داره خانوادتد

بهت توصیه میکنم نخوری 

من خوردم خوردم ک میگم 

این قرصا کافئین دارن بیخوابت میکنن تا عادت کنی و بروم ده قلبتو زیاد میکنن ضربان قلبتو زیاد میکنن و چون حداقل ی ماه باید بخوری بار قلبیتو زیاد میکنن 

اینکه میگن عوارض نداره چون آگاه نیستن بله عوارض فوری نداره ولی میتونه زمینه ساز فشار خون و... باش 

پس اول بهش فک کن من 30 تایی خریدم 20 تاشو خوردم چون دیدم نمی ارزه ب مشکلات‌ ولش کردم 

من ۳ هفتس استفاده میکنم اصلا جلوی اشتها رو نمی گیره 

وزن کم نکردی؟ 

ببین خوبه وزن کم میکنی اما  اگه سابقه فشار خون تو خانوادتون هست یا بیماریای قلبی و کلیوی و کبد ...

وزن کم کرده بودی؟ رو اشتهات تاثیر داشت؟ رو سوخت و ساز چی؟

اگه فقط لاغری مهم برات بخور خوبه  ولی اگه سلامتیتم مهم بنظرم همون ورزش و رژیم بهترین راه

خب من مجاز به ورزش نیستم جز پیاده روی. اونم به خاطر کرونا خیلی بیرون نمی‌ریم. 

رژیمم خالی موثر نیست. نمی‌دونم چرا بی‌اراده شدم. 😭

کم کردم ولی با ورزش زیاد و رژیم

پس معتقدی اثر قرص نبوده. درسته؟

وزن کم کرده بودی؟ رو اشتهات تاثیر داشت؟ رو سوخت و ساز چی؟

وزن اره کم کردم ولی سایز نه ک احتمال میدم از چربی ارگان های داخلیم کم کرده ن چربی زیر پوستیم 

اره اشتهام خ کم شده بود 

سوخت و سازم بالا میبره گفتم ک کلا بدنت دائما روی مود ورزشیه مثل حالت ورزش کردن ضربانت بالاس 

برای افراد مختلف فرق داره چون بدنا فرق داره

ولی من خیلی فشارمو بالا میبرد در حدی ک احساس میکردم فشار داخل جمجمه م هم بالا رفته 

پس معتقدی اثر قرص نبوده. درسته؟

بله حس میکنم قرص اثر نداشته البته وقتی میخورم صبحا یکم تا ظهر بهم انرژی میده همین

من میتونم لاغر کنم مطمئنم🤩💪وزن اولیه ۹۰/۷۰۰😫 وزن فعلی۸۳/۵ 🙂وزن هدف ۶۸ ، ، شروع رژیم ۲۷ / ۲/ ۹۹
2706